Предигра - прст или јазик?

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.856
Поени од реакции
21.314
Владе се срами да признае дека не знае затоа вака прави, оставете ми го мене јас ќе го средам, ќе ги отвори и тој рајските порти.
Pa okolu toa celo vreme se vrtkame. Se ponudi da me sredis, ko covek te prasav, kaj mene, kaj tebe, vo hotelce.
Ete neznam, pojma nemam, zatoa ti si tuka iskusna, zelna da pomogni. So se popismani sega :(
Автоматски споено мислење:

otok.. oooootok... zato ti vlade sam shetash pudla... devojcevo se nudi da pomogne ti cile mile.....
Zoki ne e pudla, najobicna djukela e. I ne ja setam, sama si se seta. Ne e ova ko tvoite galeno. Ubavo so se nudi, jas ne ja odbiv, bas naprotiv ;)
 
Последно уредено:

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.468
Поени од реакции
9.406
Нема шанси мој владе да се опрај ни лижење ни прсти ништо џабе е се. На сто теми го прашувам за предигри, за лижење, за клиторис тој на секој ми одговори со зошто ми го избриша видеото. Нема спас.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.856
Поени од реакции
21.314
Нема шанси мој владе да се опрај ни лижење ни прсти ништо џабе е се. На сто теми го прашувам за предигри, за лижење, за клиторис тој на секој ми одговори со зошто ми го избриша видеото. Нема спас.
Poveli be Houp, ne znam so sakas povekje od ova. Mozi si iskusna ama so vidot slabo nekako a?
Ete neznam, pojma nemam, zatoa ti si tuka iskusna, zelna da pomogni. So se popismani sega :(
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.003
Поени од реакции
35.997
Не сакам да ви кварам тема, ама така Мајкл Даглас си закачи ракче на грлцето.
Од пичка лижење?

Па јас до сега требаше да бидам мртов 12 години. Смукам пички како кирби правосмукалка.
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.368
Поени од реакции
2.285
Од пичка лижење?

Па јас до сега требаше да бидам мртов 12 години. Смукам пички како кирби правосмукалка.
Стомната сто пати оди на вода ама еднаш се крши, Даглас беше поприлично стар кога се лечеше од ракот де накај 60, има време
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.003
Поени од реакции
35.997
Стомната сто пати оди на вода ама еднаш се крши, Даглас беше поприлично стар кога се лечеше од ракот де накај 60, има време
Сега гуглав, шансите да фатиш рак на грлото од орален секс се неколку илјади пати помалку, за разлика од пушење цигари.

Ме исплаши да си ибиш векот .. :pos:

Којзнае какви заболени кураби лижел Даглас, јас во последните 2 години лижам една иста пичка.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom