Нови мислења на профил

Хахахахабхаха
какфа љутка си ти, тинејџерка сс бубуљице по фацу хахаха
врати ми тужно смајли за фанинг скази ај виш хаххахахаха

Колко глупа трака.
Куде си бе Джонтра, добар ли си : D
Джонтра Вохохолта
Джонтра Вохохолта
одма враќам мило за драго баба :D

еве бе, ти?
како јунакот? расне ли?
парва
парва
Еве и ја, ама ја малце поише hhh
Ботљак е закон, легенда штрбава, жилаф шаолин.
Да си дочекаш и ти, јак осеќај ептен.
Ти си болан
парва
парва
Мене ич
Сам на себе си грешиш.Едн е живот,не га оптеретуј сс глуп вирус, одмори малце.Тури мѕ кур на сфе повржано сс ковид,како моежш? Како не ти здосади?
Ти си опседнат : )
  • Ми се допаѓа
Reactions: teneke
teneke
teneke
Да бајги сум поларизиран.

Но, тоа и не е така лошо, јебига хоби
парва
парва
Смени хоби молим те
Смени аватар и никнејм.Смени и пол ако сакаш, само престани да читаш,гледаш и дискутираш за корону.Тебе ти има спас, ба некои например нема.
Поздраф Нездраф
  • Ми се допаѓа
Reactions: teneke
Сега ми е бед што те нарекував усташа :( Искрено се извинувам за тоа, понекогаш сум идиот.
TheTrooper
TheTrooper
Нема гајле, на форум сме не очекувам да нема навреди, а често пати не останувам должен.

Поздрав!
S'ils ne peuvent pas lever les deux bras, ils peuvent Г©tudier Г©tait Г©galement limitГ© chirurgie ou Г l'instauration d'un mГ©dicament site sur pour acheter du kamagra potentiellement gonadotoxique.
Zdravo, denes mi se smenil statusot
Vaseto dosie e na pat da bide predlozeno na finalen strucen pregled pred da bide razgledano od sovetot za drzavjanstvo
Posle ova kolku se ceka
With many residents having to work from home and the Covid-19 vaccine perhaps a long way away, one may wonder what kind of journey is safe and feasible. Public transit seems like the only option for most people, but it's not a necessity. To lease or Choose car rental and minimize your disease burden.
Здраво, дали има некој инфо како се одвиваат интервјуата во Софија. Добив инфо дека скоро никој не го примаат, дека бараат некој стар документ. Искуство?
Здраво, дали има некој инфо како се одвиваат интервјуата во Софија. Добив инфо дека скоро никој не го примаат, дека бараат некој стар документ. Искуство?
Нема љутиш ама клинички игра Салах.
ManUtdChampions
ManUtdChampions
Ќути са нервирум!!
ToXic_
ToXic_
Знам оти си лојален фан затоа ти давум понуда да смениш тим дур е време :)
На врв Bottom