Нови мислења на профил

Zdravo drygar , vidov si pisal imas prijatel koj ke gradi sk zgrada, aj te molam kazi kaj soborna e lokacijava ? I sum zainteresiran za ova ako sakas pisi mi koga ke imas nekoe info.
Fala, pozdrav
Нема бришење на теми само затоа што авторот мисли дека нема веќе интерес за истата. Темата ќе остане во истиот подфорум и ќе остане отворена.
Brian L.
Brian L.
Tonchie, би сакал да мислам поинаку, но фактичката реалност е таа - постовите за таа музика се претежно од креаторот на темата.
Втората доза кај тебе ја имат пратено?
На врв Bottom