Нови мислења на профил

леле колку си убав на аватарот којзнае колку пичиња ќе ти пишат пп
  • Хаха
Reactions: Dumbledore
Dumbledore
Dumbledore
Кој на пп, кој на ѕид... ;)
Anon
Anon
па ѕидов ти е мртов 6 години
Dumbledore
Dumbledore
Сликата треба да има ефект од денес. ;)
  • Ми се допаѓа
Reactions: Anon
Ох колку зборој ќе голтниш пособено со то ‘слободен пад’ на не почната сезона :D
Трибиани
Трибиани
Ќе видиме....пишав во слободен пад бидејќи влегоа во ремонт фаза каде што треба повеќе играчи да сменат и нови да се воигруваат...можеби ќе се погодат новите,можеби не.

Генерално Јувентус не се повеќе екипа каде што ти е страв да ги прочиташ играчите..многу обични играчи има што немаат некој квалитет....уште се компактни и имаат победнички менталитет..тоа само ги вади во Италија
DeviAngel
DeviAngel
Ќе ги голтниш зборојте на крај на сезона во мн голема заблуда си/сте ко пред секоја сезона ама ене кај е Јануар :)
Трибиани
Трибиани
Ќе видиме...си даваме прогноза..ако промашиме живи здрави :D
Lords of the Fallen ја проба бе друже?
Од досада ја прелистував темана, па приметив си ја чекал пред да излези :)
Јас дури по 2 години откако излезе ја изиграв (2016).
wot
wot
Gledam u 2015 sum ja igral, ama ne ja zavrsiv, mi bese samo losa DS kopija togas. Mislam deka ja imam i na ps4 ama ne veruvam nekad da ja izigram. :D
_BerzerkeR_
_BerzerkeR_
Верувај во некои работи беше далеку посредена, подобри механики, анимации и сл.
Графика и анимации overall > DS1, 2 дефинитивно!
Дури и од тројката имаше некои поприродни анимации. Но тројката (а и претходните 2) имаат огромна длабочина и квантитет на работите што не дозволува да е победена.
Далеку поголем гејмплеј, сите ствари околу оружјата и комбатот...
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
wot
wot
Moze da se dade vtora sansa ako fati susha, ama godinava igrav tret pat ds3, bloodborne, sekiro... Ne mozam uste edna takva godinava, sega nesto prikazni sakam. Ja probav i surge ama ti vikam ds fatigue i bataliv i nea za ponatamu. Mn me mrzese. :D
Зшто пишуеш пола кирилицу пола латиницу?
Значи како ме збунуваш со аватарот, иста боја како мојата, само буквата е наопаку :D
Има објави кои двапати ги читам и си велам: кога сум го пишала ова? :D
Греота : (
Малце ли ву е што Марио ву е син, па још ву фали и ти да гу плескаш.
Ке се фрљи од мост, у Велес.
  • Љубов
Reactions: Peja989
Peja989
Peja989
Нема врска бро, си го сакам Марио ко син

Hhhhhh
  • Ми се допаѓа
Reactions: парва
cucibuci Шо прај бе :D
Здраво дечко, кога почнува трета лига?
Корисничко име:
Корисничко име:
На гага екскурзија е пола ФФМ у Тбилиси, да се приберат па од утре ќе кажат :))
  • Ми се допаѓа
Reactions: Torchyrus
Torchyrus
Torchyrus
Од каде си ти? Гледам на темата добри мислења пишуваш.
Корисничко име:
Корисничко име:
Од Мирафци
На врв Bottom