ZTE Vip Racer 2

ahil

м-р
Член од
11 јули 2005
Мислења
613
Поени од реакции
610
Se mislam da go zemam, gledam vo VIP na 590 e besplatno, pa sakav da prasam dali nekoj go ima i da spodele nekoe iskustvo, imam X8 i maka nemam ama so ovoj pojma nemam sto e i kako e, sekako e mnogu eftin...
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.262
Поени од реакции
4.948
Se mislam da go zemam, gledam vo VIP na 590 e besplatno, pa sakav da prasam dali nekoj go ima i da spodele nekoe iskustvo, imam X8 i maka nemam ama so ovoj pojma nemam sto e i kako e, sekako e mnogu eftin...
за 2кава нз али комшијата имаше од обичниот кога излезе го зеде пред 2 години и мн добар телефон беше ,..е сега имаше еден лг андроид го видов беше на припејд околу 7000-8000 тој беше подобар според мене .
--- надополнето: 17 февруари 2012 во 23:37 ---
за 2кава нз али комшијата имаше од обичниот кога излезе го зеде пред 2 години и мн добар телефон беше ,..е сега имаше еден лг андроид го видов беше на припејд околу 7000-8000 тој беше подобар според мене .
http://www.vip.mk/cm/gsm_adv_2/index.php?phoneId=226
за овој ти викам !само што е 2000 денари на 590 претплата.. колку пари толку музика ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom