Zabranjena ljubav

Член од
29 септември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
0
Што мислите за хрвацката серија „Забранета љубов„
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Актерите не знаат да глумат.
 
Ј

јовица11

Гостин
mnogu losa serija,pateticno scenario,akterite nemaat ne A od akteri,se na se uzasno,odvaj cekam da ja "skinat" od tv ekranite!!!
 

MadA@FakA

Black&White
Член од
4 август 2006
Мислења
1.046
Поени од реакции
104
Па не се согласувам со претходните коментари, поради тоа што половината од актерите се почетници... иначе серијата ми е супер, само не ми се допаѓа тоа што ќе умре Даниел,а тој е еден од главните ликови... серијата ми е баш интересна
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Дај бе нека умре таа Стела и Борна... И Златко... антипатични ми се. :)
 

MadA@FakA

Black&White
Член од
4 август 2006
Мислења
1.046
Поени од реакции
104
mnogu losa serija,pateticno scenario,akterite nemaat ne A od akteri,se na se uzasno,odvaj cekam da ja "skinat" od tv ekranite!!!

ако а1 ги дава сите снимени епизоди до сега (околу 890) ќе мора да почекаш уште 2-3 години
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.650
Поени од реакции
702
Мене среќа А1 ми ја скинаа, па се не се замарам со тоа кој е жив и слично... Малце ме кочат за фудбал, али тоа е.. јбг
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
Актерите не знаат да глумат, точно. Колку само грешки има...ц ц ц ц, 20 грешки за 5 мин. гледање.
Глупости..
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.051
Поени од реакции
2.055
јас многу многу не се замарам грешки дали имало,или пак кој умрел.Само да се живи Петра,Ива,Ана и Тина и ништо друго не ми треба.
 
Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
Па не се согласувам со претходните коментари, поради тоа што половината од актерите се почетници... иначе серијата ми е супер, само не ми се допаѓа тоа што ќе умре Даниел,а тој е еден од главните ликови... серијата ми е баш интересна
Ќе умре Даниееел ? :place::pos: Глупости.. а ја па рачунав на крај ќе испадне дека Даниел и Петра не се брат и сестра .. еее више :pos:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.112
Поени од реакции
824
mnogu losa serija,pateticno scenario,akterite nemaat ne A od akteri,se na se uzasno,odvaj cekam da ja "skinat" od tv ekranite!!!
Серијата има севкупно 700 епизоди и сеуште се снимаат, ако добро се сеќавам - Muneca Brava имаше околу 300 епизоди и траеше рамно 1 година (е сега малку доаѓа необично ама изгледа даваа по 2 епизоди наеднаш, знам дека првата бројка на епизодите беше 3 :)) па пресметајте дека оваа ќе трае подолго од две години. Патем колку за информација, многу од ликовите ќе ги “снема“ од серијата (а Даниел ќе умре, да), меѓу кои: Ива, Нада, Борна, Игор, Стела, Стјепан, Даниел, Лана и Филипа.

Инаку ја следев во почетокот ама сега ми здодеа бидејќи нема крај!
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Имам гледано преку сила 20 епизоди ама знам шо се дешава...Онаа шо ја дупи Даниел многу јебозовна ми е
 

Terebellum Sagittarii

Несопирлива
Член од
25 јули 2007
Мислења
1.194
Поени од реакции
578
Може грешка сум, ама нели у оваа серија Ке го има Тоше Проески?? Ако го има тогаш кога, оти не ми се гледаат сите .....еднаш неделно и си поврзувам.
 

IvicaPunK

Старо нов член
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.084
Поени од реакции
85
Одлична серија.. Само што глумците не знаат да глумат ...
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.112
Поени од реакции
824
Што мислите за хрвацката серија „Забранета љубов„
ХрваТСката :)

Актерите не знаат да глумат.
Точно, како и секогаш од Crazy in Love :)

Имам гледано преку сила 20 епизоди ама знам шо се дешава...Онаа шо ја дупи Даниел многу јебозовна ми е
Пффф една јебозовност од тука до небо и назад (BORED)

Може грешка сум, ама нели у оваа серија Ке го има Тоше Проески?? Ако го има тогаш кога, оти не ми се гледаат сите .....еднаш неделно и си поврзувам.
Да, ќе го има мислам само во 1 епизода.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom