YouTube (официјална тема)

Член од
27 август 2009
Мислења
11
Поени од реакции
0
e vaka sea dali znae nekoj kako da se registriram na youtube poso poise vreme probuvam i mi bara mobilen da pisam jas go pisuvam ali od makedonija ne saka treba od dr zemja e sea ako znaete da kazete kako da se registriram aj pls fala odnapred :jaj::jaj::jaj:
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
1.258
Поени од реакции
101
ЈАс имам повеќе акаунти на YT ама никогаш не ми е барало мобилен, а и може да се смени земја, некаде грешка кликаш.

п.с Кога размислам што ќе им е мобилен нив ? o_O
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
eve NightWolw ja te registrirav na youtube a voedno ti napraiv i eden meil samo posle smeni si passwordi i na meilot i na youtube
vaka :
meil: csalic001@mail.com
pasword:009966

youtube user name:001amstel
pasword:00996600
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
eve NightWolw ja te registrirav na youtube a voedno ti napraiv i eden meil samo posle smeni si passwordi i na meilot i na youtube
vaka :
meil: csalic001@mail.com
pasword:009966

youtube user name:001amstel
pasword:00996600
испрати му на ПП ваму може секој да го види и одма да го смени :tapp:
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.029
Поени од реакции
6.051
Ако направиш премногу акаунти од 1 IP адреса, Youtube ти го препознава IP-то, не ти дозволува да се регистрираш, а ако сакаш да се регистрираш ти бара Мобилен. Ти пишеум пошо иам вакво искуство со ЈуТ(ј)уб
 

ristov123

Thunder-Warez Staff
Член од
2 септември 2009
Мислења
46
Поени од реакции
0
Одиш www.proxy.org. Селектираш рандом прокси, пишаш јутјуб.ком и одиш регистер.
 
D

drle

Гостин
Луѓе кажете дали можите да пуштате на YouTube видеа, јас со сите прелистувачи пробав, преинсталирав FlashPlayer и пак не можам да гледам видеа на YouTube. Дали е до мене или до YouTube?
 

merlin

Мадридистика...
Член од
29 јуни 2006
Мислења
543
Поени од реакции
119
изглеа до тебе е проблемот...пошо кај мене си отвора видео ЈуТјубот.
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.541
Поени од реакции
33.749
Провери интернет конекција или flash.
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.790
Поени од реакции
1.507
до тебе е, а пошто кажа дека со сите прелистувачи си пробал и дека си го преинсталирал Флеш плеерот... а еве и кај мене е ок

Би те советувал и да го рестартираш компјутерот и пак да пробаш :)

Ако пак небива преинсталирај го прелистувачот (мозила или опера или што и да е).

И пак ако не бива незнам што би можело да биде, додуша и не сум некој тежок експерт
 

Kajgana Shop

На врв Bottom