Xbox360 гејмери

Член од
30 ноември 2011
Мислења
1.179
Поени од реакции
1.175
Е да ве прашам сакам сеа титанфол да играм на ливе ама чупувам ми е хбох како да се приклучам дали ке можат да ме фатат фала однапред
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.127
Поени од реакции
3.641
Каде можам да ја купам играта Guitar Hero и гитарата? На еден од Пазар3 му се јавив 300 евра ми бара за една гитара, играта, микрофон и тапаните... :eek:
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
34.561
Поени од реакции
50.532
Е да ве прашам сакам сеа титанфол да играм на ливе ама чупувам ми е хбох како да се приклучам дали ке можат да ме фатат фала однапред
Секогаш постои ризик да те банираат. Не сум во тек сега, ама мислам дека во последно време се намалија бановите. Порано имаше периоди во кои ептен масовно се банираше.
Каде можам да ја купам играта Guitar Hero и гитарата? На еден од Пазар3 му се јавив 300 евра ми бара за една гитара, играта, микрофон и тапаните... :eek:
Мислам дека тука кај и да најдеш, ќе треба да ја преплатиш. Најдобра опција може е преку интернет да ја порачаш или некој од странство да ти ја купи.
 
Член од
27 октомври 2011
Мислења
126
Поени од реакции
33
Да и да. Јас играм веќе 2 години така, само играта да биде снимена 100% на verbatim DVD и да не го зголемувате ризикот од банување со ставање на секакви други пиратски игри (особено НИКАКО пред официјално да излезат).
a што е финтата што мора да биде на вербатим јас ја имам на maxell
 
Член од
26 декември 2011
Мислења
449
Поени од реакции
278
И ај шо си плаќам поштено голд претплата најдобрите апликации не ги подржува кај нас во македонија sky,нетфликс..и гелдам денес има нова игрица муфте за голд претплатниците и мавам на даунлоад и ми вика овај фајл не е достапен на твојата моментална локација:mad:...па да не скакаш да се преселам бе факен сан оф а бич...
 

LP1519

ЧастиОбраз
Член од
2 февруари 2012
Мислења
385
Поени од реакции
286
Здраво гејмери продавам оргинал игри за XBOX360. Цена поволна инфо во ПП.
123321.jpg
 

Ace CFC

KTBFFH
Член од
15 октомври 2009
Мислења
362
Поени од реакции
22
Edno prasanje do vas dali vo idc skopje cipovet xbox360 od ponovive i so pari bi bilo odprilica,poso kj mene vo ohrid samo edno mesto cipovet i toa ne za eftino (4900)den.? Se izvinuvam za fondov poso od na telefon pisam
 
Член од
18 октомври 2010
Мислења
346
Поени од реакции
150
Здраво,
Имам Xbox360 кракуван со инсталиран Freestyle 3.0, прашањето е дали можам да играм оргинал игри онлине и како?? Прашувам како бидејќи знам дека мојот Xbox има некаков блокер за да се вклучи онлине преку официјалниот микрософт сторе. Фала однапред на одговорот
 
Член од
14 септември 2012
Мислења
94
Поени од реакции
12
Здраво,
Имам Xbox360 кракуван со инсталиран Freestyle 3.0, прашањето е дали можам да играм оргинал игри онлине и како?? Прашувам како бидејќи знам дека мојот Xbox има некаков блокер за да се вклучи онлине преку официјалниот микрософт сторе. Фала однапред на одговорот
За да играш онлајн,треба да си купиш Gold картички.Ако не си конектиран на Live треба да се конектираш за да можеш да играш онлајн,да симнуваш итн.
 
Член од
18 октомври 2010
Мислења
346
Поени од реакции
150
За да играш онлајн,треба да си купиш Gold картички.Ако не си конектиран на Live треба да се конектираш за да можеш да играш онлајн,да симнуваш итн.
Имаш ли искуство како да ја тргнам забраната за вклучување онлине на Live??
 
Член од
18 октомври 2010
Мислења
346
Поени од реакции
150
Од idc е купен пред година. Според мене треба да се тргне live block забраната и да можеш да играш оргинал игри online на live, само ме интересираше дали има некој такво искуство.
 
Член од
14 септември 2012
Мислења
94
Поени од реакции
12
Од idc е купен пред година. Според мене треба да се тргне live block забраната и да можеш да играш оргинал игри online на live, само ме интересираше дали има некој такво искуство.
Хммм....како што кажуваат некои,ако ти е купен иксбоксот во МК 60% неможело да се конектира на Live.Ако го напраиш тоа и се конектираш а играш на пиратски цедиња можеш бан да добиеш...
 
Член од
18 октомври 2010
Мислења
346
Поени од реакции
150
Хммм....како што кажуваат некои,ако ти е купен иксбоксот во МК 60% неможело да се конектира на Live.Ако го напраиш тоа и се конектираш а играш на пиратски цедиња можеш бан да добиеш...
Не не никако пиратски игри само оригинали би играл ако ја тргам забраната
 

Kajgana Shop

На врв Bottom