Xbox360 гејмери

Член од
26 декември 2011
Мислења
450
Поени од реакции
278
Ја играл некој Бетмен оригинс?од замунда ја изрежив заебава на првиот диск вели ансупортед диск...незнам читам коментари и на пират беј за истата игра го имат истиот проблем
 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.761
Поени од реакции
20.472
Ја играл некој Бетмен оригинс?од замунда ја изрежив заебава на првиот диск вели ансупортед диск...незнам читам коментари и на пират беј за истата игра го имат истиот проблем
На каков диск ја изрежа? За Xbox 360 ти треба blu ray диск.
 
Член од
26 ноември 2009
Мислења
89
Поени од реакции
4
Дечки кажетеми за асесинг крид 3 дали треба да ги режам двете цд-а или можи со првото или фторото да се игра како што беше со некој предходни игри?
 
Член од
15 април 2010
Мислења
38
Поени од реакции
0
Дечки никаде номожам да најдам празни DVD+RDL може некој да ми каже кај има во кои продавници фала однапред
 

isoffProd

pluskavec
Член од
21 февруари 2011
Мислења
371
Поени од реакции
162
Член од
31 октомври 2013
Мислења
2
Поени од реакции
0
Здраво на сите.
Му купив на син ми X box360 - кракуван за да може да игра со пиратски игри. имам две прашања :
1. Дали може со кракуван да се игра on-line?:unsure:
2. Дали може ФИФА 14 да се игра on-line?:unsure:
 
Член од
10 февруари 2012
Мислења
6
Поени од реакции
1
Ке ми помогне ли некој ке Ве молам?имам xbox 360 со RGH, и досега немав никакви проблеми.Си симнував игри и преку ISO2GOD си ги префрлав,но сега на некои нови игри како GTA V,Battlefield 4,ми се појавуваат некакви проблеми и неможам да ги играм.Читав по некои форуми треба некоја папка content да се копира, би Ве замолим за помош ако некој веќе имал такво искуство. ОДНАПРЕД БЛАБОДАРАМ :cuc:
--- надополнето: 1 ноември 2013 во 23:29 ---
Ке ми помогне ли некој ке Ве молам?имам xbox 360 со RGH, и досега немав никакви проблеми.Си симнував игри и преку ISO2GOD си ги префрлав,но сега на некои нови игри како GTA V,Battlefield 4,ми се појавуваат некакви проблеми и неможам да ги играм.Читав по некои форуми треба некоја папка content да се копира, би Ве замолим за помош ако некој веќе имал такво искуство. ОДНАПРЕД БЛАБОДАРАМ :cuc:
 
Член од
15 април 2010
Мислења
38
Поени од реакции
0
Дечки ај помош малку земав да режам xdg3 игра и никаде не ми се појави да бирам Truncate туку дирекно некои ерори трај аген дали треба да подесам нешто во опциите ИмгБурн некаде грешам :(
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Здраво на сите.
Му купив на син ми X box360 - кракуван за да може да игра со пиратски игри. имам две прашања :
1. Дали може со кракуван да се игра on-line?:unsure:
2. Дали може ФИФА 14 да се игра on-line?:unsure:

Да и да. Јас играм веќе 2 години така, само играта да биде снимена 100% на verbatim DVD и да не го зголемувате ризикот од банување со ставање на секакви други пиратски игри (особено НИКАКО пред официјално да излезат).
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Го уклучувам хбохов после 1 година, и не се уклучува :pos:. 3 црвени светла си светкаат. Сега ќе го редам во пешкири да го загреам. Барем тоа најдов.
--- надополнето: 24 ноември 2013 во 18:48 ---
Ама не се уклучува не се уклучуваат вентилаторите. Само седи си трепка црвено. Можно е да нема струја? На полначот свети само портокалево...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom