Xbox360 гејмери

isoffProd

pluskavec
Член од
21 февруари 2011
Мислења
371
Поени од реакции
162
мотори игри ама да се игра со 2 играча, не онлине, имам мото гп 08 ама нема за со 2.
Хмм, мото игри незнам баш.. со автомобили има повеќе, добри се,
а иначе оваа мислам дека е прилично интересна, иако не е тоа што бараш.. :)
http://www.youtube.com/watch?v=OkIHBmDmWSM
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.086
Поени од реакции
8.135
Тој кај буњаковец што е , има ли некој бројче од телефон?
 

Ace CFC

KTBFFH
Член од
15 октомври 2009
Мислења
362
Поени од реакции
22
Да ми кажит некој дали на фифа 13 можам да играм онлине или да се поврзам на еа гејмс без да имам member ship поени шо се пошо ми барат конекција на еа за да напрам било шо и за упдејт на транфери и све за,оргин игра и како мозам да го акт онај кодон со е за фифа 13 онлајн пас.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Да ми кажит некој дали на фифа 13 можам да играм онлине или да се поврзам на еа гејмс без да имам member ship поени шо се пошо ми барат конекција на еа за да напрам било шо и за упдејт на транфери и све за,оргин игра и како мозам да го акт онај кодон со е за фифа 13 онлајн пас.


Не може.
 

isoffProd

pluskavec
Член од
21 февруари 2011
Мислења
371
Поени од реакции
162
Не знам точно како работи тоа за Фифа, ама за било што да правиш онлајн, прво треба да имаш Xbox Live Gold Membership, па после друго, што и да ти бара таму..
 
Член од
11 март 2012
Мислења
13
Поени од реакции
0
Дали коже на чипуван xbox360 да играм оргинални игри мп без да ми ја банираат конзулата?
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.549
Поени од реакции
52.342
Дали коже на чипуван xbox360 да играм оргинални игри мп без да ми ја банираат конзулата?
Во мое време најдобро беше да си имаш направено посебен профил за онлајн на кој ќе играш само оригинали. Сега незнам дали е по строго.
 

isoffProd

pluskavec
Член од
21 февруари 2011
Мислења
371
Поени од реакции
162
И порано го пребарував ова прашање, и сега проверував, исто - измешани одговори.
Ама можеш доколку следиш неколку „водичи“.. незнам што точно беше,
ко игрите да ти бидат снимени на ЦД со посебна брзина,
на незнам какви ЦД-иња со посебен, дали сериски број или што беше не ми текнува,
нон стоп да апдејтуваш да го чипуваш со најнов апдејт xbox-от итн..
ама и да направиш се тоа, пак ќе има ризик, секогаш ќе има ризик, зошто ако соберат доволно докази од мајкрософт дека ти е чипуван xbox-от,
ќе ти ја банираат конзолата.
Затоа ја не се замарам и си го чувам оригинал :D
 
Член од
25 февруари 2011
Мислења
336
Поени од реакции
88
Nekoj sto prodava originali ili sto znae nekoj sto prodava i po koja cena ?
 

isoffProd

pluskavec
Член од
21 февруари 2011
Мислења
371
Поени од реакции
162
Nekoj sto prodava originali ili sto znae nekoj sto prodava i po koja cena ?
Имаш неколку огласи на пазар3, и (мислам) на реклама5, само гледај кај пишува Xbox360, зошто има доста што продаваат за оригиналниот Xbox :)
ама има и некои што се глупости, ко напишале оригинали, која сакаш игра, најнови итн, по 100-200 денари, тоа не е добар знак. :D
Иначе ја би ти препорачала за преку интернет:
http://www.zavvi.com/home.deptИмам нарачано од тука, лоцирани се во UK, и мислам дека ги праќаат ко дали до Словенија, па од Словенија до тука, или така нешто, не е битно,
важно бесплатна достава е, :D а уште подобро е што имаат многу добри попусти, сезонски итн.
Еден другар си ја зеде
TC: Ghost Recon 4: Future Soldier за 9 евра, а моментално е 19.
Исто имаат и Mega Monday Sales, секој понеделник до најмногу 80% попуст на одбрани продукти, а секоја недела даваат sneak peek за кои продукти, и колку пари ќе бидат.
Не ти треба Pay Pal или такви работи, само Visa, или Master за интернет користење.
 
D

Deleted member 53418

Гостин
Nekoj poiskusen da kaze :D sea gta 5 mozam da ja instaliram na 16 giga usb da kupam deka ke mora da se instalira ? :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom