WTA тенис - општа дискусија

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.940
Поени од реакции
35.349
Ќе осваја ли Халеп? :LOL: Шо мерак ќе ми биде да изненади Шарапова али тешка конкуренција е. Се се само некоја од тие црнилата лани на УС опенот да не освои пак.
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
3.088
Поени од реакции
4.461
Ќе осваја ли Халеп? :LOL: Шо мерак ќе ми биде да изненади Шарапова али тешка конкуренција е. Се се само некоја од тие црнилата лани на УС опенот да не освои пак.
Мугуруза :D
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
3.088
Поени од реакции
4.461
Мех, Маша ми е мини фаворит во тој дуел. :D Мада и јас го гледам освојувачот во една од нив две.
Гарбинатор :D
Страшно ја издоминира.
Каков лик е, ко Стен шо праеше 3 сезони по ред. Просечни резултати цела сезона, пикира еден слем игра ко луд и освојува. Не дека освоена и е тука на Гарбин титулава, ама прв фаворит ми е.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Kakva razlika vo igrata na Garbine od vchera i denes AU..
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
Еве ја и Халеп со Гренд Слем, конечно да освои титула и да го тргне епитетот на најголема лузерка во ВТА. Еден куп финалиња има изгубено.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.940
Поени од реакции
35.349
Фала курцу.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Која мизерија сме, едвај чекаме некој нешто да освои во светов или да се докаже во било која сфера, ОДМА го превртуваме гугл од срчање мајки, вујни, тетки, стрини, чичковци, баџанаци да не е некако поврзан со нас (y)
 
L

Löwe

Гостин
Која мизерија сме, едвај чекаме некој нешто да освои во светов или да се докаже во било која сфера, ОДМА го превртуваме гугл од срчање мајки, вујни, тетки, стрини, чичковци, баџанаци да не е некако поврзан со нас (y)
А Трамп од каде беше?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom