WP Македонија - фејсбук група

Член од
29 октомври 2008
Мислења
1.394
Поени од реакции
259
Бидејќи дечките од Windows Phone Македонија не се многу активни, јас и уште неколку die-hard WP фанови креиравме група на фејсбук со цел да си помагаме едни со други. Кој сака може да се придружи во групата :)

Линк од групата: WP Македонија
 

Kajgana Shop

На врв Bottom