WOW-PVP

Член од
24 октомври 2011
Мислења
127
Поени од реакции
16
Се бараат сериозни играчи на WoW-PVP, со рејтинг поголем од 2200.
Играчите се бараат за да извршуваат услуги на зголемување на рејтингот на други играчи, при што за истото ќе им биде исплатен паричен надоместок по реализирана нарачка односно зголемување на рејтинг.
За подетални информации слободно контактирајте ме на 075 366 337, Борче.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom