WOW Fun сервери

_DaMneD_

убиец со чуство
Член од
13 ноември 2009
Мислења
43
Поени од реакции
7
Гледав дека нема ваква тема па решив да отворам нова. Сакам да играм на некој Fun сервер кај што има инстант 80лвл или 85лвл и да имаш веднаш S8/9 gear но и да има народ ако некој познава некој таков сервер да ми предложите не е битно на кој пач е. Позз :D
 

О|ивер シ

Анти.
Член од
14 октомври 2011
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.018
Arena - Tournament најдобар PvP приватен на WOTLK .
Мислам подобар нема да најдеш ... има многу јака конкуернција, турнири, награди итн .
  • Server location: EU France
  • Patch: TBC 2.4.3 & WOTLK 3.3.5a
  • Project leaders: Malaco & Bigpwn
    Devs: Bigpwn, Kerhong and Midna
  • Realmlist: arena-tournament.com
  • Online players: 2931
  • IRC: #arena-tourament @ quakenet.org

http://arena-tournament.com/
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.855
Поени од реакции
1.228
http://eternal-wow.com/

Ја овде играм на Remorse, 255 левели све е custom скоро, вреди да се проба.Пишете на Lulin ако некој почнува да игра.
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.854
Член од
2 септември 2011
Мислења
106
Поени од реакции
40
Од fun сервери само АТ го признавам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom