World of Warcraft wrath of the Litch King пачување помош.

_DaMneD_

убиец со чуство
Член од
13 ноември 2009
Мислења
43
Поени од реакции
7
Здраво, ми треба помош за инсталирање на 3.2.0 пачот го симнав прво инсталиран но незнам каде да ги залепам фајловите па се откажав од него потоа го спуштив како апликација но несака да се отвори затоа сакам да ве прашам дали некој има линк од каде да го симнам пачов како апликација па после да го инсталирам или па ако може некој да ми објасни каде треба да ги залепам фајловите од првиот пач. Сакам да ја пачувам до 3.3.5а а кога ке го пуштам ланчерот афтомацки ја симнува Катаклизам.
 

О|ивер シ

Анти.
Член од
14 октомври 2011
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.018
Епа не треба да стартуваш Launcher .

Мораш да ги симнеш пачовите од тука, и инсталираш еден по еден .

Кога ќе стасаш до 3.3.5а никако не пуштај Wow Launcher, затоа што повторно нормално ќе ја симнува Катаклизам.

Затоа оди, Data > EnGB > realmlist ; отвори го со Notepad и напиши realmlist од приватниот сервер каде што сакаш да играш.

И секако, Н-И-К-А-К-О не ја пуштај играта преку Launcher, само преку Wow.exe .

Поздрав.
 

_DaMneD_

убиец со чуство
Член од
13 ноември 2009
Мислења
43
Поени од реакции
7
Не не сега почнувам да играм направив пауза 5 - 6 месеци а во меѓувреме го форматираф ПЦ-то и сум ја избришал и wow. Мислам дека сеуште има добри сервери за што работат на 3.3.5 затоа го ствам тој пач или пак препорачајте ми некој добар не е битно на кој пач е додека не сум стигнал до 3.3.5 :D
 

_DaMneD_

убиец со чуство
Член од
13 ноември 2009
Мислења
43
Поени од реакции
7
Дечки, го симнав WoW-3.0.1.8874-to-3.0.2.9056-enGB но несака да се инсталира кога ке го отворам ми ја дава оваа порака " sorry, the installer was unable to start up, you may be out of hard drive space" чаре ??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom