Wizz Air летови од/до Македонија

Член од
12 декември 2007
Мислења
3.783
Поени од реакции
5.404
Аман бе цела Македонија ли лета до Брисел секој месец :facepalm: се е полно а морам баш од Скопје да одам. Ме интересира, низ сите месеци е вака конкретно за Брисел?
Alternativa Keln, imash direkt ICE voz od zeleznickata vo Keln do Brisel, za pomalku od 2 saata si tamu.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
79.058
Поени од реакции
168.552
Alternativa Keln, imash direkt ICE voz od zeleznickata vo Keln do Brisel, za pomalku od 2 saata si tamu.
знам, возовите во Германија се од бога дадени што се вика ама едни гоблини мора до Брисел да ги носам а ептен цепидлачат, од големото добро утро се, ако ги прекачувам знам дека ќе дробат :tapp: ќе смислам нешто :D
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
3.783
Поени од реакции
5.404
знам, возовите во Германија се од бога дадени што се вика ама едни гоблини мора до Брисел да ги носам а ептен цепидлачат, од големото добро утро се, ако ги прекачувам знам дека ќе дробат :tapp: ќе смислам нешто :D
Milioneri, fudbaleri itn koristat vozovi ovde posto se najefikasni i 100% climate friendly, epten jako drustvo imas nekoe :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
79.058
Поени од реакции
168.552
Milioneri, fudbaleri itn koristat vozovi ovde posto se najefikasni i 100% climate friendly, epten jako drustvo imas nekoe :D
Да беа друштво ќе ги донесев прво овде, македонски клиенти се, се ти е јасно, покондурена сељана
 
На врв Bottom