Windows Phone: Помош и поддршка

Член од
11 април 2012
Мислења
4.462
Поени од реакции
4.982
Телефонот ми е земен од т-мобиле пред некое време за картицава дали подржува 4г незнам ако има начин некако да видам кажете да проверам?
А дали претплатата ти поддржува 4г?
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
И тука да си прашам - Лумиа 930 - супер ги слушам сите, никој мене не ме слуша - освен ако не уклучам спикер или слушалки. Рестартирав, намалував наголемував звук, па и од 4г намалив на 2г - ништо.
Има некое решение кое не го гледам или да ги гњавам во Т-Мобиле?
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
И тука да си прашам - Лумиа 930 - супер ги слушам сите, никој мене не ме слуша - освен ако не уклучам спикер или слушалки. Рестартирав, намалував наголемував звук, па и од 4г намалив на 2г - ништо.
Има некое решение кое не го гледам или да ги гњавам во Т-Мобиле?
Кога снимаш видео со камерата има звук?

Како и да е не е софверски проблем нешто е до микрофончето. Трк до т-мобиле :)
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Кога снимаш видео со камерата има звук?

Како и да е не е софверски проблем нешто е до микрофончето. Трк до т-мобиле :)
Има звук кога зборувам на слушалки и спикер, исто и кога праќам звучна порака :)
Повеќе ми личи на софтверски, да е хардверски микрофонот не би требало да пребира кога нема да работи :)
 
Член од
3 ноември 2014
Мислења
27
Поени од реакции
16
zdravo sakam da prasam dali ima uste nekoj problem so mobilniot internet ne mi cita fb , internet expl... i uste nekolku programi a imam internet i se e ok so nego.dali e do noviov softver ili ako znae nekoj da mi pomogne da mi kaze kako da go sredam toa.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
zdravo sakam da prasam dali ima uste nekoj problem so mobilniot internet ne mi cita fb , internet expl... i uste nekolku programi a imam internet i se e ok so nego.dali e do noviov softver ili ako znae nekoj da mi pomogne da mi kaze kako da go sredam toa.
ти се појави проблемот наеднаш или цело време ти беше така?
 
Член од
3 ноември 2014
Мислења
27
Поени од реакции
16
pomogna ama mi se javi nov problem :(.. koga mie zaklucen tel i sakam da go otklucam prvo sto mi se pojavuva e resuming... pa posle screen lock pozadinata :( do sto moze da e ova ?
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
Купувам нокиа 1020 некој да понуди... :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom