Windows 7 (mobile)

»gêlê«

Delete!
Член од
17 декември 2010
Мислења
254
Поени од реакции
77
Спуштиго ова http://windowsphonehacker.com/files/seveneighter.zip

Поврзиго телефонот и кликај Instal wp 7.8

Така ќе му направиш 3-4 пати.

НЕМОЈ да го дисконектираш телефонот додека апдејтираш
--- надополнето: 18 февруари 2013 во 20:54 ---
p.s

Не дека ќе се деси нешто, сепак е на твој ризик :)
Нешто бев зафатен еве сега средив се апдејтира
фала многу :)
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075
Не се секирајте

Новиот фејзбук и новиот јутуб доаѓаат и за нас за една/две недели
 

WilliamTell

Before Zee Germans get here...
Член од
3 март 2013
Мислења
963
Поени од реакции
1.630
Изгледа ми се еба за на век телефонот (LG Optimus 7) :place:
Денес еднаш се рестартираше, и пред сат негде излезе... Memory card not working. Го ресетирав, пак исто :unsure: Со оглед на то дека нема картица телефонот, неможи да се замени.
Разгледав форуми, гуглав... се само црни предвидвања или глупави препораки како 'Стај го телефонот еден сат во фрижидер' o_O

Некој некаква сугестија? :unsure: Please...
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075
Изгледа ми се еба за на век телефонот (LG Optimus 7) :place:
Денес еднаш се рестартираше, и пред сат негде излезе... Memory card not working. Го ресетирав, пак исто :unsure: Со оглед на то дека нема картица телефонот, неможи да се замени.
Разгледав форуми, гуглав... се само црни предвидвања или глупави препораки како 'Стај го телефонот еден сат во фрижидер' o_O

Некој некаква сугестија? :unsure: Please...

уу заебан проблем кај таа серија на телефони. Мора да се менува матичната на телефонот. Барем така знам од по интернет
 

WilliamTell

Before Zee Germans get here...
Член од
3 март 2013
Мислења
963
Поени од реакции
1.630
уу заебан проблем кај таа серија на телефони. Мора да се менува матичната на телефонот. Барем така знам од по интернет

Менва некој кај нас? Или да почнам да мислам за нов телефон... :unsure:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom