Windows 11

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
11.878
Поени од реакции
5.717
Сакав да го инсталирам Windows 11 на лаптоп ама со мојов Intel Pentium не бива.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom