Will and Grace

Sassy

sultan instead of the sultan
Член од
5 ноември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
72
najomilena serija:) Bilo koe prasanje diskusija sezona epizoda se se moze da prasatre i da kazaete:) sakam da se razvie diskisija na temava..Prasaj te me sto sakate:pipi:
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.357
Поени од реакции
25.051
Јас сакам да те прашам нешто.
Провери низ форумов дали има тема за оваа серија? Или мака ви е на сите.
 

Sassy

sultan instead of the sultan
Член од
5 ноември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
72
Јас сакам да те прашам нешто.
Провери низ форумов дали има тема за оваа серија? Или мака ви е на сите.
hmm pa kako so vidov nemase..a dali im e maka nezz mozi ne se pogodil nikoj fan na niv:)
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
hmm pa kako so vidov nemase..a dali im e maka nezz mozi ne se pogodil nikoj fan na niv:)
Teбе дали ти е мака да провериш да не има веќе постоечка те....уствари шо се замарам па и ја?
 

Sassy

sultan instead of the sultan
Член од
5 ноември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
72
Teбе дали ти е мака да провериш да не има веќе постоечка те....уствари шо се замарам па и ја?
epa mrzelo me ili ne proveriv i nemase do sea..
ako sakate komentirajte ako me barajte dali ima ili ne..nezz so e problemot samo sea:(
 
I

Intex

Гостин
epa mrzelo me ili ne proveriv i nemase do sea..
ako sakate komentirajte ako me barajte dali ima ili ne..nezz so e problemot samo sea:(
Аман! Абе дете, џимејот (модераторот на овој подфорум) ти кажува дека сигурно има тема за серијава, оти е прилично стара и дека оваа ќе оди под клуч, под услов нели ако има ваква иста тема. И зошто воопшто тема за серија стара со дедо Ное (не овој нашиов шо беше)?
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.333
Поени од реакции
57.894
epa mrzelo me ili ne proveriv i nemase do sea..
ako sakate komentirajte ako me barajte dali ima ili ne..nezz so e problemot samo sea:(
Sвездичке, вака сега:

Прво, тој што отвора тема мора да провери дали има дупла. Ако има дупла, а отвориш, може да добиеш и казна.

Второ
, колкава е веројатноста да нема тема за вака популарна и одамна почната серија? Околу 0.1%

Трето, за твоја среќа, нешто се има случено со старата тема која знам дека ја имаше :) Па овој пат ќе пројдеш на тие 0.1%

И уште една работа, не ставај ѕвездички во насловот на темите кои ги отвораш.
 

Sassy

sultan instead of the sultan
Член од
5 ноември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
72
Sвездичке, вака сега:

Прво, тој што отвора тема мора да провери дали има дупла. Ако има дупла, а отвориш, може да добиеш и казна.

Второ, колкава е веројатноста да нема тема за вака популарна и одамна почната серија? Околу 0.1%

Трето, за твоја среќа, нешто се има случено со старата тема која знам дека ја имаше :) Па овој пат ќе пројдеш на тие 0.1%

И уште една работа, не ставај ѕвездички во насловот на темите кои ги отвораш.
aha fala za pojasnuvanjevo..iam sreka sepak ali ako na meoderatot (koj poim neamav deka e toj ali sepak ako imalo takva tema neka ja zakluci izbrise ili bilo stoo zaso stv izgubi od misla temva. ja otvotiv za da se diskutira za serijata a ne seote da se karame so kako zaso. Ok nema vise zvezdi4ki vetuvam:)

Аман! Абе дете, џимејот (модераторот на овој подфорум) ти кажува дека сигурно има тема за серијава, оти е прилично стара и дека оваа ќе оди под клуч, под услов нели ако има ваква иста тема. И зошто воопшто тема за серија стара со дедо Ное (не овој нашиов шо беше)?
kkao prvo ne me uslovuvaj so dete nez zaso se mesas tamu kade ne ti e rabota i kako vtoro ako ne ti einteresna serijata i temeata sto ja otvaras i se drzbuvas da kom..imas miloni temi komentiraj si praj si so sakas..ostaj go moderatort da si odluci so kako saka ne se pravi mn pameten..
ajde dedo noe prijatno
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.333
Поени од реакции
57.894
aha fala za pojasnuvanjevo..iam sreka sepak ali ako na meoderatot (koj poim neamav deka e toj ali sepak ako imalo takva tema neka ja zakluci izbrise ili bilo stoo zaso stv izgubi od misla temva. ja otvotiv za da se diskutira za serijata a ne seote da se karame so kako zaso. Ok nema vise zvezdi4ki vetuvam:)
џимеј е модераторот бр1
јас сум модераторот бр2

Затоа и ти пишавме, тоа ни е обврска :) Модераторите на секој подфорум ќе ги најдеш долу-десно на првата страница од подфорумот. Најгоре-лево на подфорумот Филм и ТВ се правилата.

Добредојде на (под)форумов!
 

Sassy

sultan instead of the sultan
Член од
5 ноември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
72
џимеј е модераторот бр1
јас сум модераторот бр2

Затоа и ти пишавме, тоа ни е обврска :) Модераторите на секој подфорум ќе ги најдеш долу-десно на првата страница од подфорумот. Најгоре-лево на подфорумот Филм и ТВ се правилата.

Добредојде на (под)форумов!
ok ok nmv i jas mozi preterav ali si napanv malce..ako ne vi se svija temata del ja:( i ne zborev za tebe sborev za dr sto kom na ova ali nmv nekam da se karam sea:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom