Wi-Fi рутери (препораки, прашања, проблеми)

Дискусија во форумот 'Интернет и мрежи' започната од JaaMajkata, 7 октомври 2007.

 1. Toma

  Toma од Бардовци + тврд со кора

  Член од:
  22 април 2014
  Мислења:
  1.809
  Допаѓања:
  455
  Пиши 192.168.0.1 после system tools>password, после пишуваш admin, admin па твоето ново корисничко име и пасс.
   
  На AL. му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: