Wi-Fi рутери (препораки, прашања, проблеми)

Дискусија во форумот 'Интернет и мрежи' започната од JaaMajkata, 7 октомври 2007.

 1. Toma

  Toma од Бардовци + тврд со кора

  Член од:
  22 април 2014
  Мислења:
  1.809
  Допаѓања:
  457
  Пиши 192.168.0.1 после system tools>password, после пишуваш admin, admin па твоето ново корисничко име и пасс.
   
  На AL. му/ѝ се допаѓа ова.
 2. micho73

  micho73

  Член од:
  15 јануари 2015
  Мислења:
  129
  Допаѓања:
  62
  Ми треба помош при купување рутер за домашна употрба по цена од околу 1200 денари! До сега користев D link кој цркна и ми предложија TP link со две антени кој го нема по продавниците во залиха. Дајте предлог, на што да се внимава(карактристики) и од каде?
   

Сподели преку: