Who's next?

Insomniac

Evil Macedonian
Член од
27 мај 2007
Мислења
1.799
Поени од реакции
27
Што мислите драги форумџии кој би требало да му се придружи на Бучко? мислев да постирам анкета ама многу ги има.....
 
Член од
9 јуни 2006
Мислења
61
Поени од реакции
3
bRANe,ako ne go rikne gVujo-ta nekoj naskoro
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.726
Поени од реакции
247
Организирајте наградна игра во Чек Дис Аут : позабавно ќе биде :wink:
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
51
Бране никогаш нема да падне
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
Сега за сега ова ќе биде како мало предупредување за другите. Не мислам дека ќе направат некои посебни работи, на крај се ќе испадне како една голема приказна. Иначе за следен мислам дека ќе биде Груевски
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
278
Поени од реакции
1
Сега за сега ова ќе биде како мало предупредување за другите. Не мислам дека ќе направат некои посебни работи, на крај се ќе испадне како една голема приказна. Иначе за следен мислам дека ќе биде Груевски
Се слагам ... добар маркетинг ... ништо повеќе
 
Член од
9 јуни 2006
Мислења
61
Поени од реакции
3
Ako tolku ti e mil gargamel,vo soba zakacisi negov bilbord,sose toa banerot fasisticki.
Admin,za tebe ova e normalno???
 

concrete

alte Esel
Член од
22 март 2005
Мислења
12.248
Поени од реакции
1.699
Nikoj od vistinskite...nekoja boranija moze ke nastrada...ama toa ti e toa....
Mozam da kazam deka se podobri i od nekoi Rimski Imperatiri : IC LEB I MNOOOGU IGRI...i svrsija rabota.....odlicen nacin da se odvlece vnimanieto.....na stadata TV zavisnici , iliti TELENARKOSI :) :) !!!
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.792
Поени од реакции
3.336
Абе има кандидати за the next, ама дали ќе има среќни добитници на одмор во Идризово?
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
278
Поени од реакции
1
За NEXT има едно 200-250 кандидати ... ама нема да биде ни од едниот ништо ...
 

Insomniac

Evil Macedonian
Член од
27 мај 2007
Мислења
1.799
Поени од реакции
27
една штека марлборо од мене за среќниот добитник
 

Kajgana Shop

На врв Bottom