What’s Your YouTube IQ?

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.388
Поени од реакции
5.916
Интересен YouTube квиз кој пред се е доста добар за тепање време....


Доколку промашите прашање ве води кон Fail клип.. :pos:

Едноставни се инструкциите..

Пробајте :)
 
Член од
21 април 2006
Мислења
7.186
Поени од реакции
3.156
Fail кај пандите

Ова следува
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
4.951
Поени од реакции
4.121
I win! Ne bese niso tesko!:salut:
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.161
Поени од реакции
3.473
Тие што го решија квизот кликнаа Click here to claim your price? :хаха:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom