WayIDo - Social Media Network

Член од
29 октомври 2008
Мислења
1.394
Поени од реакции
259
Некако по фб ми стаса приватна порака. Пораката беше за новиот сајт (како Facebook) именуван WayIDo

Многу подобар сајт за разлика од фејзбук. Chat-от има CALL опција, SMS и.т.н.

Како сето ова изгледа:captureukx.jpg

Мени:


CHAT Опции:


Регистирајте се слободно и уживајте :)
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.014
Поени од реакции
7.613
Се регнав, стварно е кул :)
 
Член од
29 октомври 2008
Мислења
1.394
Поени од реакции
259
замисли вака е во BETA верзија...ами шо ке се дешава на FINAL верзија :)
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
Српски сајт . Иако не можам уште да се снајдам од пред некое време сум член. Само уште да го финишираат.
 

Rokerot

The Guitar Addict
Член од
30 април 2007
Мислења
218
Поени од реакции
20
Етееееееее, подобар бил од фејсбук, пази да не е фри смс-от а тоа call опцијата мачка очи само, сајтот има бајги багови и моооооооожда и ќе го користи некој. Ко ќе излезе сајт што ќе ги привлече сите корисници од фб и фб ќе остане без корисници, како што се деси со hi5 и фејсбук, да ми пишеш на фиксен. Ако глеаш има милион социјални мрежи и срања ама фејсбук доминира, и ќе доминира за подолго време, така да опуштите се малце. :tv:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.014
Поени од реакции
7.613
Етееееееее, подобар бил од фејсбук, пази да не е фри смс-от а тоа call опцијата мачка очи само, сајтот има бајги багови и моооооооожда и ќе го користи некој. Ко ќе излезе сајт што ќе ги привлече сите корисници од фб и фб ќе остане без корисници, како што се деси со hi5 и фејсбук, да ми пишеш на фиксен. Ако глеаш има милион социјални мрежи и срања ама фејсбук доминира, и ќе доминира за подолго време, така да опуштите се малце. :tv:
хејтер...
иначе металхамер, ко шо разбрав јас - спрски е :)
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
5.985
Поени од реакции
5.523
Another piece of shit for people with no lives....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom