Vip Net кабелски Интернет (Blizoo/Cabletel) - генерална дискусија

Дискусија во форумот 'Македонски интернет провајдери' започната од Swifty, 18 мај 2007.

 1. The Wild Boy

  The Wild Boy THE WILD BADASS

  Член од:
  26 декември 2017
  Мислења:
  425
  Допаѓања:
  118
  Слика стига веднаш.
  --- Споено дупло мислење, 10 јули 2018 ---
  @Mr Bean ^.-
  20180710_223250.jpg 20180710_223211.jpg 20180710_223226.jpg
  (Иначе вака изгледа мојот, а за линк не успеав да најдам од сетек, па провери ги оние на Dexter што ги прати погоре)
   
  Последно уредено: 10 јули 2018
  На Mr Bean ^.- му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Mr Bean ^.-

  Mr Bean ^.-

  Член од:
  12 јуни 2017
  Мислења:
  173
  Допаѓања:
  99
  Тоа некако скапо ми е 790 ден , дали ова би вршело работа?

  http://s.aliexpress.com/UnE7fQ3a?
   
 3. Dexter26

  Dexter26

  Член од:
  24 април 2008
  Мислења:
  7.456
  Допаѓања:
  6.420
  Е па нека не ти биде скапо, ете ти го и поевтиниот свич за 460 денари.

  Во основа било каков свич ќе ти заврши работа, без разлика колку ќе те чини, поскапиот свич од 790 денари е подобар бидејќи нуди поголеми мрежни брзини.
   
  На The Wild Boy и Mr Bean ^.- им се допаѓа ова.
 4. Mr Bean ^.-

  Mr Bean ^.-

  Член од:
  12 јуни 2017
  Мислења:
  173
  Допаѓања:
  99
  Фала ви и на двајцата ќе земам еден од овие што ми ги препорача
   
  На The Wild Boy му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: