Vimeo на BRAVIA Smart TV

Член од
14 мај 2009
Мислења
147
Поени од реакции
67
Ајде Ве молам оние што имаат BRAVIA Смарт ТВ да видат дали им работи Vimeo во SEN (Sony Entertainment Network)...!?
 
На врв Bottom