VELUX EHF Champions League (општа тема)

Кој ќе ја освои ЛШ 2020/21 ако го дочека крајот?


  • Вкупно гласачи
    18
Член од
11 октомври 2014
Мислења
1.254
Поени од реакции
982
Порто-Фленсбург 28-27 победа во последната сек од пенал.
Митрески феноменален,влезе последните 15 мин и им донесе победа.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
16.947
Поени од реакции
12.027
бадијала игра Вардар 7 на 6 кога лево крило стои умртвено а се примаат дузина голови...
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
3.746
Поени од реакции
3.640
Шо треба дополнително да се инсталира за да се гледаат преноси на ЕХФ страната ?
Направив акаунт, повторно не сака, на 24ракомет еднаш се сеќавам имаа објавено дека треба дополнително некој програм за да се гледаат преноси, плус акаунтот, има некој регистрација таму ?
 
Член од
27 септември 2015
Мислења
531
Поени од реакции
546
Шо треба дополнително да се инсталира за да се гледаат преноси на ЕХФ страната ?
Направив акаунт, повторно не сака, на 24ракомет еднаш се сеќавам имаа објавено дека треба дополнително некој програм за да се гледаат преноси, плус акаунтот, има некој регистрација таму ?
Порано функционираше со хола анлокер или така нешто се вика,екстензија за браусерот.Ја инсталираш ја стартуваш и ставаш некоја земја како на пример Британија и ги даваше сите преноси,сега не сум пробал откако ги направија акаунтиве...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
7.524
Поени од реакции
11.738
Страшна партија на Де Варгаз :bravobe:
Мем е ракометниот Леброн, неверојатна атлета.
Макуц изигра јако на крај кога беше потребно, голем талент, опасна е Барса пак, иако се ослабени за разлика од минатата сезона, тоа беше перфекција, дрим тим.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
16.947
Поени од реакции
12.027
na poluvreme ne samo Vardar, i PPD vodi so Montpelje, 13:12, prašanje što e kako e podobro za Vardar, koj od niv da pobedi ?
 
Член од
12 март 2009
Мислења
16.947
Поени од реакции
12.027
turcite pak go davaat Vardar
https://netsportv86.com/#
Автоматски споено мислење:

стадионот полн, маски нема, исто како пред корона, само зад голот на Сегед не е полно
Автоматски споено мислење:

не сум приметил, вчера

Motor 29-27 Veszprem
 
Последно уредено:
Член од
12 март 2009
Мислења
16.947
Поени од реакции
12.027
Загреб го доби Мешков и му се доближи на Вардар, така да до крај нема да се знае ништо..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom