VELUX EHF Champions League (општа тема)

Кој ќе ја освои ЛШ 2020/21 ако го дочека крајот?


  • Вкупно гласачи
    30

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.913
Поени од реакции
9.520
Ми идет од к.. да каснам шо освои Критијансанд испаднав кретен(поке инфо во тема Кладилница). Мило мине Ѓер шо не освои и шо налета на Брест во 1/2 зш во спротивно ќе се прошеташе пак
 
Член од
18 декември 2019
Мислења
599
Поени од реакции
1.665
Ф4 ќе може да се следи на EHF TV кај нас ?
Само со ВПН мислам.

И зошто ЕХФ не го ставија турнирот минатиот викенд кога знаеја дека европското почнува овој викенд...
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.807
Поени од реакции
15.899
Само со ВПН мислам.

И зошто ЕХФ не го ставија турнирот минатиот викенд кога знаеја дека европското почнува овој викенд...
бараш логика во федерација која термините ги става во време на лш фудбал.


иначе мислам дека мрт ќе праи преноси од фајнл-фор турнирот. чим праеше од европската лига, нема зошто да не праи од лш.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.913
Поени од реакции
9.520
Ајде малце прогноза да пробам обично ми одеше добро на последниве Ф4 годиниве
Барса - Нант уф жалам само шо овој Ф4 нема да сум во можност да го гледам а особено оваа утакмица или ќе збришат Барса од почеток или ќе е крваво до крај Нант одлично тактички сезонава изигра ма неколку утакмици и тоа со големите клубови би сакал да ги видам на тронот ама мислам ќе е другиот француски клуб.
ПСЖ - Алборг. Сум видел поќе екипи паднати од небо на Ф4 ама Алборг баш залутан на овој Ф4 и не гледам со шо би изненадил овие ако освојат мислам дека поголемо чудо и од Вардар ќе се пред 2 години иако тогаш Вардар имаше нешто со шо мојш да се надеваш дека ќе освојат овие немаат. ПСЖ ги гледам како шампион иако се баш сакати на позиција голман едноставно гледам нешто некој Х фактор кај нив годинава. Барса увек најголем фаворит и увек проблеми имаат на Ф4 и една утакмица ко ќе одлучит.
 
Член од
6 мај 2021
Мислења
699
Поени од реакции
1.290
На МТВ3 ќе имало пренос.
И ПСЖ - Алборг и Нант - Барса
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.450
Поени од реакции
68.691
Од каде го извадија овој Сандел, маме му ебам...
Гледам игра за Шведска, ама не го паметам многу од европсково. Гледам во просек по 1-2 гола давал само.
П.с. какво голчиште на Соле, по по по.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom