Vans патики во Скопје?

Shakespear

Need moar drugs
Член од
25 јули 2015
Мислења
2.293
Поени од реакции
1.910
Дали некој знае дали се продаваат автентични Vans во Скопје некаде?
 
Член од
24 октомври 2012
Мислења
810
Поени од реакции
509
Мислам и во Office Shoes можеш да најдеш
 

mr wednesday

We're soldiers. Soldiers don't go to hell.
Член од
24 јуни 2017
Мислења
1.649
Поени од реакции
7.997
Во Дроп Ин би требало да има.
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.051
Поени од реакции
12.936
Секаде. Да го поставеше прашањето пред 10 години ќе ти речев само во Меднес во Буњаковец (која патем ја преместија одамна). Сега секаде ги има, Офис Шус, Конверс во Сцм, таа продавницата до Конверс, Дроп Ин... За Пеко има Skechers, ама тешко дека има Ванс.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Во Софија имаш убав избор на Ванс патики. Тука кај нас има во Мега Спорт мислам.
 

kazanski

чилакс
Член од
3 октомври 2011
Мислења
461
Поени од реакции
490
VANS видов горе во ГТЦ, во Адидас мислам дека беше, на втори.
Знам дека на излог ги видов и ми беше чудно колку се поскапи од тие што ги гледав по трговските на Флорида.
Ако не се лажам, VANS се некоја средна (накај ниска) класа на патики во САД, нешто како кај нас што беа Манија пред десетина години.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
VANS видов горе во ГТЦ, во Адидас мислам дека беше, на втори.
Знам дека на излог ги видов и ми беше чудно колку се поскапи од тие што ги гледав по трговските на Флорида.
Ако не се лажам, VANS се некоја средна (накај ниска) класа на патики во САД, нешто како кај нас што беа Манија пред десетина години.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
ВАНС е скејтерска фирма и имаат доста патики за скејтери. Јас моите иначе ги купив од Италија. Продавницата им беше на два спрата. Избор боли глава. Би купил пак. Сеуште ги носам. А ги купив 2012.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom