Untappd - Социјална мрежа за љубителите на пивото

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.191
Поени од реакции
57.770
На времето кога во секој маркет се наоѓаше по нешто ново немав вакби бројки :unsure:

ExponentAsset-0500eb78686b64e02c973a72d0981973.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom