UEFA Europa League

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.495
Поени од реакции
10.704
Ее, да видите како ни е нас фановите на тимови од ПЛ, неизбежна е нервозата кога суди Ентони Тејлор. Еден од најлошите судии, а упорно го форсираат.
 
Член од
18 јули 2012
Мислења
920
Поени од реакции
536
Zasto Roma vaka igra , zasto Mou ne smeni stil na igra ednas , a imar potencial vo napad Dyybala Abraham Pelegrini
P.s milo mi e za Mancini
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.504
Поени од реакции
32.774
Мурињо цел живот игра вака, сеа на 60 год ќе се менува. Ќе се брани типот и ќе чека кондиционо да падне Севиља. Ако иде оваа у продолженија ќе ја добие Мурињо.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
13.526
Поени од реакции
14.161
Рома доста опасна од прекини, една ќе убодат на крај ако продолжат вака.
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
1.650
Поени од реакции
2.961
Ова е срамота, очигледно влечење со картони на една страна. И против Интер финалето беше апла судење во нивна корист еве и сега.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
18.671
Поени од реакции
15.660
Жолти картони не постојат за Севиља а?

Добро, нема гајле :facepalm:
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
1.650
Поени од реакции
2.961
Жолт да даде исто како на Пелегрини или нема потреба.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
18.671
Поени од реакции
15.660
Ова ќе беше срамота да го свирни, па и жолт бе даде на Окампос за реакцијата, во очи будала го напрај :pos: :pos:

Да ти мило да го примат Севиља поради баш вакви туркања и сцени.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
13.526
Поени од реакции
14.161
Мурињо од клупа ла пута мадре :pos: Сега кога го мана во рака топката
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.737
Поени од реакции
22.717
Како бе ова не е пенал? Судија крвца ти ебем
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
7.255
Поени од реакции
12.418
Три големи шанси од прекини во второ за Рома. Не им е паметно да прават лесно фаули ви опасна зона за центршут.
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.171
Поени од реакции
6.373
Ау изгубен му е компасот на братот сериозно...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom