UEFA Europa League

Ф

Флеш

Гостин
Пак Атлетико со трофејот во ЛЕ..... Марсеј се многу слаби.Варираат со форма.Салцбург требаше даље.Овие три дена,јасно се стави на знаење.Потребно е ВАР-технологијата,по секоја цена.Се вложува многу напор и пари и енергија од страна на клубовите,но поради судии со лоши моменти,пропаѓа се.
 
Член од
18 март 2015
Мислења
405
Поени од реакции
568
ВАР треба да се воведе уште за финалињава,,,
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.458
Поени од реакции
10.155
@Stefan-kobe Ете,тоа што го мачеше веќе 2-3 години и поради тоа беше на посебен режим,го цркна вчера.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.443
@Stefan-kobe Ете,тоа што го мачеше веќе 2-3 години и поради тоа беше на посебен режим,го цркна вчера.
Ама изгледа не ме разбираш што зборам/зборев за Кошчиелни. Не му е ахиловата тетива крива што е човекот роден киксер. :toe:
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.938
Поени од реакции
35.344
Ти ебал сељачаната глупа, кој кур не им бркат у гз за вакви ефтини ствари ... сега цело полувреме ќе гледаме димна завеса.
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.550
Поени од реакции
2.511
Како не поведоа Марсеј со таа шансата на почеток, сеа со овие се знае 1-0 ќе заврши :sleep:
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Ги имам 1:2 точен резултат

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.290
Поени од реакции
12.644
Треба да забранат екипи од ЛШ да паѓаат во ЛЕ ако завршат трето во својата група.
Не е фер кон екипите кој играат во ЛЕ од старт, се знае едното натпреварување е за појаки другото за посалби екипи.

едит:
Ако се сеќавам добро Атлетико кога играше финале со Фулам во ЛЕ, исто од ЛШ паднаа во ЛЕ, а Фулам играа таму со место добиено за фер пелј од првите квалификации што почнуваат уште во јуни.
 
Последно уредено:
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Gledajte si sega finale vie od UEFA :P Koga ne gi mestite Atletiko i Arsenal da ne se padnat u polufinale :D:D:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom