UEFA Europa League

Член од
5 март 2018
Мислења
15.129
Поени од реакции
16.631
Не знам оти се фурат смешки на сметка на Велбек, мене ми е баш океј играч. Какви торлаци играле за Арсенал, Велбек е сосема ок играч, добро не е можи некоја класа ама не е лош до толку.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Само нека продолжи со бојкотот,многу подобро е.Би бил презадоволен кога уште 1-2 члена би му се приклучиле на бојкотот.:kafence:
Биди муж, означи ме директно, а не вака :icon_lol:
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Абе кој фудбал го гледавте вчера за Елнени да го ставате во кош со Џака?
Искина синоќа Елнени, сам играше само пасот за голот на Велбек му вреди повеќе од цела кариера на Џака во Арсенал. Најконстантен играч ни е од цела средина. Никогаш не одиграл под ниво, хинт Вилшир кој беше криминален вчера, како и последниве неколку утакмици. На вакви утакмици и тој договор што му е на маса би се подумал дали да му го дадам. Велбек е машина, штета што го искинаа повреди и најверојатно никогаш нема да крене глава како што има кажано Фрос, ама 10ка за трудот и залагањето. Озил пак се изгуби му е.ам фацава оклеста, па што ќе одиграш ти смрдле едно ако недај боже ни се паднат Атлетико?? Одма грип ќе го фати пред утакмица...
Се на се дереџе Миравци сме моментално. Сите светци напомош нека ни се.
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Арсенал - Атлетико
Марсеј - Салзбург
:D
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.940
Поени од реакции
6.116
arsenal - atletiko m
marsej - salzburg

interesno :)
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.129
Поени од реакции
16.631
Атлетико - Марсеј финале


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Тамам првата е дома ќе изгубиме 0-2 ич да не одиме за Мадрид трошкови за џабе да не прајме
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Успех е шо Атлетико стигнаа до полуфинале, нема многу да им падне тешко што нема да играат финале :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom