UEFA Europa League

Член од
14 април 2012
Мислења
31.523
Поени од реакции
62.388
Евра лупнал некој навивач на ОМ во глава. Бензема само немо гледа...

 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Кретенски потег, нека си созрее малку во главата.
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.991
Поени од реакции
6.240
Евра лупнал некој навивач на ОМ во глава. Бензема само немо гледа...

Лингурчето пак да не се вади на расизам, се да му ебам преценето.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.523
Поени од реакции
62.388
Најверојатно, типчето е белец.

 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.842
Поени од реакции
24.275
Го допревме дното. Горе на графика пишува тренер Чеде Јаневски и во кадар го даваат Васовски, после некој им кажа дека тој не е тренер на Вардар па ја мрднаа камерата малце подесно, накај Чеде. :facepalm:
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
1.534
Поени од реакции
3.725
Го допревме дното. Горе на графика пишува тренер Чеде Јаневски и во кадар го даваат Васовски, после некој им кажа дека тој не е тренер на Вардар па ја мрднаа камерата малце подесно, накај Чеде. :facepalm:
Тој што го покажаа во кадар е Белгиец и му е помошник на Чеде, тек отпосле кога ја помрднаа камерата накај Чеде во кадар влезе и Васовски.
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
moram da priznam arsene odlicno si se postavi vo LE.
si gi igrase mladincite plus na tie igraci sto mu fali minutaza i voopsto ne si go zamarase glavniot tim da go vleci na gostuvanja vo belorusija i srbija, em glavnite igraci odmoreni i mozat da se fokusiraat na zadacite vo PL em mladite zbiraat iskustvo. E sega toa sto slabo igraat vo PL e totalno kontradiktorno so toa so go pisav pogore ama jbg.
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.057
Поени од реакции
17.751
Многу ме интересира премиерлигашите од форумов дали се уште убедени дека слабите екипи од Англија се многу појаки од останатите и тоа ја прави лигата најдобра.

Евертон-Аталанта 1-8 вкупен резултат :icon_lol:
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.700
Поени од реакции
6.622
https://www.rezultati.com/utakmica/WAergyDF/#tablica;table;overall :bravobe::vozbud::cuc:
Зборувајте ми за тоа како Вардар не можел да прикаже нешто повеќе од мизерните 0 бодови и гол разлика 2:19 :facepalm: Батињата од факинг МОЛДАВИЈА со гол разлика 4-2 се први во групата и бод ги дели од пласман понатаму.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom