UEFA Euro 2024 (Европско Првенство)

Кој?


  • Вкупно гласачи
    112
  • Гласањето е завршено на .
Член од
14 март 2010
Мислења
16.842
Поени од реакции
15.992
Едно прашање надвор од тема.Да не знае некој каде е Зоран Видевски не го слушнав ниеднаш да коментира или барем во студио да ја води емисијата
На припреми е отиден за олимписки игри.
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
27.151
Поени од реакции
85.529
Ајде нека се пакуваат и жабариве, за кур се дојдени на првенствово
 

The xx

Russia state-affiliated bot. ☑️
Член од
8 април 2013
Мислења
6.389
Поени од реакции
12.110
Ауууууууу каков расплет
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.121
Поени од реакции
18.008
Да сум на место на Донарума би ги убил.

Која брука од Бастони и Калфиори :pos:

Што се наведна таму Бастони само он знае, што реакција беше тоа како на аматер.
 
Последно уредено:

KvAzI

Дипломиран Ѓубрар
Член од
3 септември 2007
Мислења
172
Поени од реакции
49
Шутало изгина денес.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
32.017
Поени од реакции
64.247
Бастони што све изнапромаши...
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
27.151
Поени од реакции
85.529
Господинот Марин Погранчиќ од Лече царува со хрватската одбрана :kafence:
 

Magic Mike

Blessings and Love
Член од
20 септември 2023
Мислења
1.086
Поени од реакции
2.918
Триколорите никогаш послаби на Европско.
Пред 4 години го освоија се да им ебам.
 

The xx

Russia state-affiliated bot. ☑️
Член од
8 април 2013
Мислења
6.389
Поени од реакции
12.110

Kajgana Shop

На врв Bottom