UEFA Euro 2024 (Европско Првенство)

Кој?


  • Вкупно гласачи
    112
  • Гласањето е завршено на .
Член од
16 април 2014
Мислења
7.146
Поени од реакции
11.235
Ако е пенал, гледаат 19013920 кадри, па дали влијаело на играта или не ау мау. Ама сеа за голов на Холандија нема такви критериуми, му сметал на голманов. Страшна работа. Џупаков од Франција едно 1-2 секунди откако топката влезе во гол немаше никаква реакција, па после тоа му текна да се буни демек му сметал холанѓанецов. Чист гол, не ја ни виде џуптинов.
 

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
6.552
Поени од реакции
7.656
Франција се пласира понатаму без ниту еден постигнат гол.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.299
Поени од реакции
81.489
Албанската фудбалска федерација го признава неодамнешниот инцидент со нашиот фудбалер Мирлинд Даку, кој се случи по натпреварот на ЕП 2024 меѓу Албанија и Хрватска.

eј, свака част на федерацијата на Албанија за овој потег, бидејќи да не го признаеше инцидентот сите ќе мислевме дека снимката кај што гомноно пцуе каури е АИ-генерирана и дека станува збор за повторна интервенција на српските тајни служби. Браво за Албанија, многу се фер оти признаа.
 
Последно уредено:

The xx

Russia state-affiliated bot. ☑️
Член од
8 април 2013
Мислења
6.407
Поени од реакции
12.140
Албанската фудбалска федерација го признава неодамнешниот инцидент со нашиот фудбалер Мирлинд Даку, кој се случи по натпреварот на ЕП 2024 меѓу Албанија и Хрватска.

eј, свака част на федерацијата на Албанија за овој потег, бидејќи да не го признаеше инцидентот сите ќе мислевме дека снимката кај што гомноно пцуе каури е АИ-генерирана и дека станува збор за повторна интервенција на српските тајни служби. Браво за Аклбанија, многу се фер оти признаа.

Имаше типци што викаа АИ е тука на темава :LOL:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.664
Поени од реакции
70.789
Фалеше гласот на колега Мучев :D
Спремен со пусулче пред него, predicted lineups :D
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.540
Поени од реакции
5.579
Фалеше гласот на колега Мучев :D
Спремен со пусулче пред него, predicted lineups :D
рефрешира на резултати.цом
глеа омјер, глеа поставе и склопуе на лифче од копачка шо да каже
 
Член од
9 октомври 2022
Мислења
1.744
Поени од реакции
4.421
Чесиве увек вечни таленти, со тоа што последнава декада слабо. Кој се сеќава на финалето 96та значи дека иде према Росвера и Енап на рецепта. Чувени Павел Кука едно 80 пати ми се падна дупликат све да му ебам.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.299
Поени од реакции
81.489
Чесиве увек вечни таленти, со тоа што последнава декада слабо. Кој се сеќава на финалето 96та значи дека иде према Росвера и Енап на рецепта. Чувени Павел Кука едно 80 пати ми се падна дупликат све да му ебам.
не

откога освоија европско еден долг период беа дрва дрвосани
 
Член од
25 декември 2019
Мислења
1.807
Поени од реакции
2.772
Овој Хранач ги закопа на Чешка ова ЕП.
 
Член од
30 мај 2019
Мислења
1.961
Поени од реакции
3.545
Им се удрија пеналите досудени против нас денес со Грузија. Ама Чешка пак изгледа подобра од овие. Ќе видиме дали ќе ја свртат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom