UEFA EURO 2020 - Панини албум со сликички

Член од
11 октомври 2010
Мислења
4.073
Поени од реакции
9.382
Што е ова бе нигде нема сликици за купување. Свртев пола град сегде распродадено. Кажете некое место само да не е Ѓорче или Драчево.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
4.020
Поени од реакции
4.927
Пуштете пари на сметка ќе ви купам и пуштам по карго.
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.378
Поени од реакции
31.378
На кој идиот му текна да ги слика нашиве во бели дресови ??? Ептен грдо изгледаат , башка шо нема логика да носат бели. Се знај или црвени се или жолти . Баш ова беливе дресови ме премислија да не го собирам албумот , и плус слушам многу лош квалитет на хартија имал .
 

Igorcemk

Само Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
11.056
Поени од реакции
14.151
Луѓе што пари се пакетчинава во Македонија?
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
4.020
Поени од реакции
4.927
Наместо да шетате по трафики, најубаво до Центар во таа продавницата "Свет" ќе појдете и ќе си купите. Они се изгледа и дистрибутерите на албумов, па сигурно имаат залихи во секое време.
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.598
Поени од реакции
4.498
Наместо да шетате по трафики, најубаво до Центар во таа продавницата "Свет" ќе појдете и ќе си купите. Они се изгледа и дистрибутерите на албумов, па сигурно имаат залихи во секое време.
Немаат залиха.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
4.073
Поени од реакции
9.382
Наместо да шетате по трафики, најубаво до Центар во таа продавницата "Свет" ќе појдете и ќе си купите. Они се изгледа и дистрибутерите на албумов, па сигурно имаат залихи во секое време.
Не бев таму, ама во една од тие 30 трафики каде бев ми рекоа дека дистрибутерот е без залиха.
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
4.969
Поени од реакции
7.615
Покрај М1, има и во Жито маркетиве, само сабајле да фатиш треба ваљда.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
4.020
Поени од реакции
4.927
Немаат залиха.
Ко ЈП Улици и Патишта работава, никад не знаат дека сол треба навреме да си купат. И овие ко виделе дека ко алва им се троши, не знаеле да допунат резерви. :D

Македонска работа.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.026
Поени од реакции
8.786
Секако, пошто тие од Панини не знаат да работат во Фотошоп и да им сменат дрес, племе им е.ем профитерско
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.520
Поени од реакции
82.191
The perfect name doesn't exi...

1617815528619.png
Автоматски споено мислење:

Ja postuem moju mamu ali je..

1617815688047.png

ist sprsko-hrvatski profesor imav so zaev
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
9.383
Поени од реакции
21.251
По вчерашната размена со @ob1 , @grande-juve , @Anon и уште еден дечко кој не знаеме кој е на форумов :P + уште 25 кесички од кои само 38 сликички немав, ми фалат дури 152 сликички :( .

Еве што ми фали (зелените ќе ми ги донесат):
Screenshot_20210408-072138_Sheets.jpg
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
14.805
Поени од реакции
23.641
Искинавме вчера, 5 души се собравме, 2 албуми пополнивме xD
Малку реума ме фати од времето ама нема везе.

А да, и за малку ќе заборавев, голема благодарност до господин модератор @Zlatikevichius за организацијата и местото на збирање да не биде подалеку од 100м од мојот дом.
ВИЕ, господине @Zlatikevichius сте цар!
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom