UEFA EURO 2020 - Панини албум со сликички

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.598
Поени од реакции
52.428
1617361706648.png
Од денес стигна и кај нас албумот со сликички за ЕУРО 2020. Денес може да се купи само во Продавницата за странски списанија Свет , а од утре ќе почне продажба и на други локации. Цената на пакетчињата е 40 денари.

Верувам ќе има огромен интерес за албумов поради учеството на нашата репрезентација, па еве посебна тема во која ќе може да се дискутира за се поврзано со него, да договараме размени, да се фалиме кога ќе ги собереме сите наши фудбалери и така натаму.

Кој ќе собира?
 
Член од
12 мај 2014
Мислења
1.080
Поени од реакции
2.386
Која цена е албумот?
Видов во линкот на Ацид дека е 80 денари.
 
Член од
12 мај 2014
Мислења
1.080
Поени од реакции
2.386
Кај му доаѓа ова точно, баш во центар сум ама не знам кај точно да го барам.
 

grande-juve

е ај да плачеме сега
Член од
20 ноември 2017
Мислења
1.481
Поени од реакции
7.304
Кај му доаѓа ова точно, баш во центар сум ама не знам кај точно да го барам.
Поминуваш Коки, поминуваш тинекс и на крај од блокот

 
Член од
12 мај 2014
Мислења
1.080
Поени од реакции
2.386
Поминуваш Коки, поминуваш тинекс и на крај од блокот

Го најдов. Со нас чека ред и селекторот Ангеловски:D Го пуштавме преку ред ама нејќеше. Кога дојде, сите аплауз му дадовме.:bravobe:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.097
Поени од реакции
84.755
Го најдов. Со нас чека ред и селекторот Ангеловски:D Го пуштавме преку ред ама нејќеше. Кога дојде, сите аплауз му дадовме.:bravobe:
@Трибиани Ти текнува кога му пишуваше тактики на фб?
Си можел и во живо да му дадеш совет за ЕП
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.864
Поени од реакции
1.301
40 denara paketece e prvise be da go ebam... :coffee:
ke kupam samo makedonija da probam da ja soberam da se ovekoveci toj moment. :oeoeoe:
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.890
Поени од реакции
24.451
Само што го земав албумот.
20 луѓе имаше и од нигде никаде се појавува селекторот. :D
Нормално, беше испратен со аплауз, направи слика со сите, се продискутира за евентуалната тактика што ќе ја играме во финале против Франција и културно си застана на ред да си чека да си го купи албумот. :D
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Го најдов. Со нас чека ред и селекторот Ангеловски:D Го пуштавме преку ред ама нејќеше. Кога дојде, сите аплауз му дадовме.:bravobe:
Дајте видео/фото ако имате :D
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Ja da cekav red, ke mu se obratev na nego i site da slusaat ke recev : selektore, najmalku sto mozeme da storime za vas vo znak na blagodarnost dojdete preku red... i ke insistirav dodeka ne popustese..
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.097
Поени од реакции
84.755
Само што го земав албумот.
20 луѓе имаше и од нигде никаде се појавува селекторот. :D
Нормално, беше испратен со аплауз, направи слика со сите, се продискутира за евентуалната тактика што ќе ја играме во финале против Франција и културно си застана на ред да си чека да си го купи албумот. :D
Колку луѓе го прашаа за Јаховиќ? :coffee:
Автоматски споено мислење:

Ja da cekav red, ke mu se obratev na nego i site da slusaat ke recev : selektore, najmalku sto mozeme da storime za vas vo znak na blagodarnost dojdete preku red... i ke insistirav dodeka ne popustese..
Исто ко да си бил:

Го пуштавме преку ред ама нејќеше. Кога дојде, сите аплауз му дадовме.
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.213
Поени од реакции
3.614
Ќе собирам и јас, па да правиме размена после некое време :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom