UEFA EURO 2020 - Општа дискусија

Член од
19 август 2017
Мислења
234
Поени од реакции
684
Dresov za evropsko ima onlajn od kaj moze da se kupi
Aliexpress, ваљда е валидноИсто, Sportissimo кај нас, само дресот е реплика

 

Riken

...
Член од
9 декември 2008
Мислења
9.254
Поени од реакции
17.732
Нека си најдат нашиве појак спонзор, пума, најк, адидас и ќе си ги има онлајн.
 
Член од
19 август 2017
Мислења
234
Поени од реакции
684
А овој од Аљи експрес е ориџинале? :D
Поим немам, затоа пишав дека ваљлда е веродостојно, дај боже, незнам.
Автоматски споено мислење:

Нека си најдат нашиве појак спонзор, пума, најк, адидас и ќе си ги има онлајн.
Се шитка и вака, не е проблем, само погрешен дрес :)


Се знае каде настана проблемот со дресовите и зошто не се продаваат, не е никако ЈАКО проблемот у ситуавцијава
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
4.332
Поени од реакции
5.804
Убаво е што не има, но реално премногу се ова репрезентации за ЕП, ќе има премногу натпревари кои што не се за гледање , а и премногу репрезентации одат понатаму со што уште повеќе се обезвреднува и секој натпревар и целото првенство.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.182
Поени од реакции
9.005
Дечки кој е Букурешт утре пред Beluga со австријците се договоривме околу 14:00 да се собериме и од тука да тргниме на стадион заедно.
Ако некој има друг плам нека се јави да се координираме

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.705
Поени од реакции
32.868
Дечки кој е Букурешт утре пред Beluga со австријците се договоривме околу 14:00 да се собериме и од тука да тргниме на стадион заедно.
Ако некој има друг плам нека се јави да се координираме

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
Фатете ги на кондиција :pijanco::pijani:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
10.835
Поени од реакции
10.554
Дечки кој е Букурешт утре пред Beluga со австријците се договоривме околу 14:00 да се собериме и од тука да тргниме на стадион заедно.
Ако некој има друг плам нека се јави да се координираме

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
Прај шо ќе прајш координирај се само немој да отвораш теми фудбал да не брукаш таму :P:D
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
4.332
Поени од реакции
5.804
Многу е тешко екипа со мал xG да победува или освојува бодови на повеќе натпревари, баш ме интересира како ќе биде понатаму...

 

Kajgana Shop

На врв Bottom