UEFA Champions League

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 јуни 2010
Мислења
192
Поени од реакции
13
Видов дека никој не проверува за договарање на во Кајгана Турнири па морав да отворам нова тема . Далик некој од поактивните членови што играат фудбал како dovicinski, man-ce-ster, taufelchen,Tise_MKD ili kikodelovski може да направи турнир UEFA Champions League ???

Ќе играме квалификации, групи ,осмина , четврт, полу и финале како во ЛШ преку ФИФА 10. Ве молам ако некој од нив не може да се обиде некој друг.

Ако се креира ваков турнир Однапред Ви Благодарам !!!
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.825
Поени од реакции
1.293
Момак а бе шо со се запалил толку.... Ќе бидне ти кажав ќе направам се шо треба на Фифа 2011 и ќе пада играње..... Сега овие денови ќе ги збирам старите играчи порано шо игравме и ќе форимираме нешо... Ако не има доволно ќе се организира и то е то.....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom