UEFA Champions League - Season 2023/24

Кој ќе освои?


  • Вкупно гласачи
    67
  • Гласањето е завршено на .
Член од
5 март 2018
Мислења
15.316
Поени од реакции
16.908
Витсел на 36 години стопериште го напрај Чоло
Автоматски споено мислење:

Бавен е како баба ми да ја гледам на 93 години ама ете шта је ту је
Автоматски споено мислење:

Еве кој ќе ја еби утакмицата, дон Савиќ, Хименез не можи да сврзи 3 натпревари по ред
 
Последно уредено:

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.315
Поени од реакции
12.700
е сега го подрече, во второ ќе биде директен кривец за два примени гола
 
Член од
14 јули 2017
Мислења
637
Поени од реакции
1.260
А бре Арнаутовиќ, Арнаутовиќ, се убаво напрај, на крајот а усра.
Автоматски споено мислење:

Очекував 3-0 за Интер ваа и реално имаа доста шанси, ама ништо не искористија
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
380
Поени од реакции
1.264
Апсолутно ништо посебно Атлетико, има Серија А тимови кои играат подобар бункер од ова, една од полошите утакмици на Интер во последно, а пак имаа сериозни шанси за комотно 2 разлика да победат.

Само Тирам да не отсуствува предолго.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.316
Поени од реакции
16.908
А бре Арнаутовиќ, Арнаутовиќ, се убаво напрај, на крајот а усра.
Автоматски споено мислење:

Очекував 3-0 за Интер ваа и реално имаа доста шанси, ама ништо не искористија
Ајдеееееее сега уште 2
Абе уште десет, се знаеше исходот на овој натпревар, дека ќе се решава во Мадрид овој дуел.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom