UEFA Champions League - Season 2023/24

Кој ќе освои?


  • Вкупно гласачи
    67
  • Гласањето е завршено на .
Член од
5 март 2018
Мислења
13.934
Поени од реакции
14.894
Ако ги пуштат нив треба да ги пуштат и тимовите од Јужна Америка. Би било прејако нешто за гледање. Ама они си имаат Копа така да тешко. Подобро нив отколку Ференцварош, Рубин Казан и некои такви екипи. Не дека Ал Наср не се на слично ниво де.
Да да прејако, замисли да треба да гостува некоја екипа во Аргентина, отиде еден ден во летање и трансфери.
Јас да сум и на Израелските екипи би му забранила учество, ионака никаква корист од нив.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
8.453
Поени од реакции
19.855
Да да прејако, замисли да треба да гостува некоја екипа во Аргентина, отиде еден ден во летање и трансфери.
Јас да сум и на Израелските екипи би му забранила учество, ионака никаква корист од нив.
Од Израелците ни како народ немаме корист а камо ли па како екипи.
 
Член од
26 август 2008
Мислења
660
Поени од реакции
447

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
8.453
Поени од реакции
19.855
Абе не мислев вака, овака беше.
Провери колку прогрес имаат во медицина. Тоа ако не е хуманистички, тогаш ок.
А ај ти провери во генициди колку имаат прогрес. Ако ова не е антихуманистички,тогаш ок.
 
Член од
26 август 2008
Мислења
660
Поени од реакции
447
А ај ти провери во генициди колку имаат прогрес. Ако ова не е антихуманистички,тогаш ок.
генициди?
Пишав голем пост па го избришав оти сме off-topic. Ако сакаш да се продолжи дискусијата пингај ме на соодветно место.
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
1.779
Поени од реакции
3.340
Немаше врска од рака, во Вар изгледа уште не беа седнати.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.553
Поени од реакции
10.993
Шо убав мултипренос на Арена денес, се изнагледав Јанг Бојс - Звезда им ебам мизериите српски.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.607
Поени од реакции
6.409
Нели ако топката се одбие од тело па во така нема пенал?!
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
1.779
Поени од реакции
3.340
Какви се овие игра со рака што ги судат денеска? Топката го удира во тело и се одбива во рака, што кур да прави играчот? Во гз да ја пикне.

И што ме нервира највеќе, ова да се случи на средина на терен нема да се суди, ама затоа во шеснаесетник одма се уклучива ВАР.
 

The xx

Russia state-affiliated bot. ☑️
Член од
8 април 2013
Мислења
5.520
Поени од реакции
10.256
Заслужи ПСЖ да извади нерешено, па и да победи. Ама пеналов… Циркузи
Автоматски споено мислење:

Овој Баркола се изнапромашува, со Дембеле заедно.
Автоматски споено мислење:

Ауууу вака Њукасл отпаѓа ?
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
11.732
Поени од реакции
27.870
Какви се овие игра со рака што ги судат денеска? Топката го удира во тело и се одбива во рака, што кур да прави играчот? Во гз да ја пикне.

И што ме нервира највеќе, ова да се случи на средина на терен нема да се суди, ама затоа во шеснаесетник одма се уклучива ВАР.
Тоа дека Псж се у прашање да беше обратно немаше да се суди
 

Kajgana Shop

На врв Bottom