UEFA Champions League - Season 2022/23

Кој ќе биде шампион во ЛШ?


  • Вкупно гласачи
    113
  • Гласањето е завршено на .
Член од
5 март 2018
Мислења
13.061
Поени од реакции
13.691
Шо е ова бе :pos:
ПСЖ ли е Гренобл ли е, на таа пара резервниот состав да ти изгледа како од некоја екипа од трета Француска лига, ноу комент.
Коментаторите синоќа јазикот го искршија дури му ги изговорат имињата :ROFLMAO:

 
Член од
5 март 2018
Мислења
13.061
Поени од реакции
13.691
Станишиќ изигра многу добра партија, еден од најдобрите беше на теренот.
 
Член од
27 мај 2018
Мислења
529
Поени од реакции
879
Челси нека се падне со Милан во 1/4 финале најубаво, пак да им го земат скалпот сезонава, по трети и четврти пат.
hmmmm, ovoj pat ke zemat nesto podugacko sto sekoj maski homosapiens go ima megju noze :)
 
Член од
5 март 2018
Мислења
13.061
Поени од реакции
13.691
Само баланс дечки :чда:

Инаку во видеото објаснува Клатенбург дека голот на Рамос во финалето 2016 година беше офсајд, подоцна Клатенбург свирна мек пенал над Торес само за да го избалансира мечот.
Изгледајте го до крај видеото.
Автоматски споено мислење:

Шо е толку смешно ? @SanIker
 
Последно уредено:

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
11.152
Поени од реакции
26.293
Гасите тв, каков смешен пенал :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom