UEFA Champions League - Season 2021/22

Кој ќе биде шампион на Европа за 2021/2022?


  • Вкупно гласачи
    208
  • Гласањето е завршено на .

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
31.047
Поени од реакции
38.758
А Рашфоре го знаете? Не му е сезона веќе неколку години иначе најдобар млад играч им е, таму им е иднината.
Човек олабави се, откако направи трансфер во Тотенхем константно си измислуваш глупости за да "не дупиш" на форумов.

Рашфорд нема никаков напредок 2-3 сезони и никој не го негирал тоа.
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.160
Поени од реакции
6.344
Нека му каже некој на Тони дека Фиорентина играше у понеделникот.
Како успеа да ги помеша Аталанта со нив, алал вера. :pos:
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.300
Поени од реакции
11.329
Човек олабави се, откако направи трансфер во Тотенхем константно си измислуваш глупости за да "не дупиш" на форумов.

Рашфорд нема никаков напредок 2-3 сезони и никој не го негирал тоа.
Немој да почнам да цитирам некои ботови од кај вас кој викаа дека лани Рашфорд имал супер сезона со 21гол зад себе. Еден од нив е дантемкд.
Не ве дупиме ради реда, туку зошто некои од вас се трескаа од земја како се е супер во Јунајтед и провоцираа други.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
31.047
Поени од реакции
38.758
Немој да почнам да цитирам некои ботови од кај вас кој викаа дека лани Рашфорд имал супер сезона со 21гол зад себе. Еден од нив е дантемкд.
Не ве дупиме ради реда, туку зошто некои од вас се трескаа од земја како се е супер во Јунајтед и провоцираа други.
Кога даде Рашфорд 21 гол лани? :О
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
3.340
Поени од реакции
2.733
Немој да почнам да цитирам некои ботови од кај вас кој викаа дека лани Рашфорд имал супер сезона со 21гол зад себе. Еден од нив е дантемкд.
Не ве дупиме ради реда, туку зошто некои од вас се трескаа од земја како се е супер во Јунајтед и провоцираа други.
Провери ги бе баце еве ти го пропаднатиот. 2 утакмици 2 гола ако е тоа лош играч незнам вашите што се него Кејни колку гола има сезонава?
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.300
Поени од реакции
11.329
Провери ги бе баце еве ти го пропаднатиот. 2 утакмици 2 гола ако е тоа лош играч незнам вашите што се него Кејни колку гола има сезонава?
Па ако ги броиме сите утакмици сезонава како што правиш ти тогаш Кејн има 7гола на 11утакмици. Ете колку статистика може да те излаже.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
3.340
Поени од реакции
2.733
Па ако ги броиме сите утакмици сезонава како што правиш ти тогаш Кејн има 7гола на 11утакмици. Ете колку статистика може да те излаже.
Да бе да си ебеш век заборавив дека играте 3то класно европско напреварување. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom