UEFA Champions League - Season 2021/22

Кој ќе биде шампион на Европа за 2021/2022?


  • Вкупно гласачи
    208
  • Гласањето е завршено на .
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.525
Поени од реакции
11.287
Зошто ПСЖ можеа само во група А да играат? Исто на Дортмунд им се бираше први и можеа само во 4 групи :unsure:
ТВ права, екипи од исти земји во различни половини за да не играат во ист ден. Така некако е правилото. Ваљда се' додека нема по една екипа во двете половини.
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.133
Поени од реакции
6.266
Штета што ја нема Менхенгладба :pos:
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
4.831
Поени од реакции
6.346
Волфсбург е тука, шо се секирате
 

Riken

...
Член од
9 декември 2008
Мислења
9.334
Поени од реакции
18.221
Ајде бе шо е ова претплатени на исти екипи
 
Член од
10 август 2011
Мислења
1.735
Поени од реакции
6.688
Што е бе со групава Д, реприза од 2020? Ќе ја преиграме групава за Реал да го тепа Шахтјор еднаш.
Имам флешбекови од главучот на Лукаку како ја вади од гол за Шахтјор. Смрдле едно, проклета ЛШ. :mad:
Ауу пак ли да јаде Интехехехехехехехер оној @Stefan-kobe?
Пак ќе треба да го јадат немиен ко минатата сезона @Джонтра Вохохолта и @Stefan-kobe. :(
Пак со овие гревчињава...
Два пати ќе изгубите. And i don't say this lightly.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
11.008
Поени од реакции
10.727
Пошто Меси играше одбрана па сега од кога си отиде послаби ќе сме во одбрана и ќе примиме 9 гола? :D
Разликата оваа година е шо нема ни почесен гол да дајте јер :toe: newFile.jpg Suarez2609.jpg
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.053
Поени од реакции
1.163
Ајде ако не сите награди дадете ги на фудбалерките на Барселона.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom