UEFA Champions League - Season 2021/22

Кој ќе биде шампион на Европа за 2021/2022?


  • Вкупно гласачи
    208
  • Гласањето е завршено на .
Член од
28 март 2015
Мислења
5.301
Поени од реакции
11.333
Две години по ред го величевте, на европското напнавте со тоа како он не е земен. Сега кога искачаат на виделина неговите слабости не бе не сме рекле.
Автоматски споено мислење:

Него голов на Хендерсон типичен Џерард.
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.609
Поени од реакции
5.646
Се моли Ханданович да скокне по топката, макар и неуспешен обид да има.
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.801
Поени од реакции
1.243
Ajde sledna sezona i Ronaldo u PSG za da moza barem Club Brugge da go tepaat
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
2.051
Поени од реакции
2.755
Сосема заслужена победа на Ливерпул. Нема гајле викендов ќе ги потопиме јувентус и се ќе е во ред.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
9.900
Поени од реакции
13.963
Во прво полувреме у шише не ставија. Али босот некои финтици прави со измените, има некои џокери на задња рука. :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom