UEFA Champions League - Season 2021/22

Кој ќе биде шампион на Европа за 2021/2022?


  • Вкупно гласачи
    208
  • Гласањето е завршено на .
Член од
28 март 2015
Мислења
5.301
Поени од реакции
11.331
Две години по ред го величевте, на европското напнавте со тоа како он не е земен. Сега кога искачаат на виделина неговите слабости не бе не сме рекле.
Автоматски споено мислење:

Него голов на Хендерсон типичен Џерард.
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.564
Поени од реакции
5.576
Се моли Ханданович да скокне по топката, макар и неуспешен обид да има.
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.785
Поени од реакции
1.241
Ajde sledna sezona i Ronaldo u PSG za da moza barem Club Brugge da go tepaat
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
1.935
Поени од реакции
2.550
Сосема заслужена победа на Ливерпул. Нема гајле викендов ќе ги потопиме јувентус и се ќе е во ред.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
9.703
Поени од реакции
13.260
Во прво полувреме у шише не ставија. Али босот некои финтици прави со измените, има некои џокери на задња рука. :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom