UEFA Champions League - Season 2021/22

Кој ќе биде шампион на Европа за 2021/2022?


  • Вкупно гласачи
    169
  • Гласањето ќе се затвори: .
Член од
26 јануари 2009
Мислења
9.527
Поени од реакции
12.886
Пфффффффффф :pos:

одбранава доџи ми вечерас и никад више :pos:

Али имаат потенцијал. Балде може да прерасне во Вини, а Демир можда нов Меси ќе стане. Араухо им е класа.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.085
Поени од реакции
12.817
Фарселона со 5 шута и НИЕДЕН во рамки на голот.
Мочај ги во тоа дупката од стадион.
 
Член од
1 април 2018
Мислења
1.322
Поени од реакции
2.218

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.085
Поени од реакции
12.817
Чист фаул претходно од Отаменди не досуди.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom