UEFA Champions League - Season 2020/21

Кој ќе биде шампион на Европа оваа сезона?


  • Вкупно гласачи
    104
  • Гласањето е завршено на .

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.969
Поени од реакции
55.014
Moja greska, pomisliv tie levo se starteri


Значи.

Ноер
Нибел - Павард - Кимих - Мартинез
Сане - Чупо Мотинг
Боатенг - Горецка - Дејвис
КУРОВ пошто се 10 играчи од кои 2 голмани.

Интересно помислување.
Откорни го рутерот од штекер и остај го така едно 500 години.
 
Член од
29 април 2015
Мислења
4.054
Поени од реакции
3.835
Па и у 2 саат составот за вечер. 3 тренинга ќе напраат до 9 да се спремаат. :icon_lol:
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
7.560
Поени од реакции
17.592
Што би се рекло во некои не така далечни времиња на форумов пост сходен на личност која непосредно пред неговото пишување претрпела рафал од мозочни удари. Ни прв ни последен од таков вид од г-дин Сладолед. Инаку член кој е високо ценет од мене и е Бог и Батина на форумов.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Nema potreba tolku sprdnja na moja smetka, samo zirnav toa slikata so iminjata, naravno deka na prv pogled logicki mi idese prva postava levo so klupa desno, nitu pritoa izbrojav kolku se i kako se.. ja neam vreme u wc da otidam, ne pa da obrakjam paznja u detali na sliki, pa duri i so brzina na svetlina citam na temive kolku da sum u tek..
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.119
Поени од реакции
16.586
Nema potreba tolku sprdnja na moja smetka, samo zirnav toa slikata so iminjata, naravno deka na prv pogled logicki mi idese prva postava levo so klupa desno, nitu pritoa izbrojav kolku se i kako se.. ja neam vreme u wc da otidam, ne pa da obrakjam paznja u detali na sliki, pa duri i so brzina na svetlina citam na temive kolku da sum u tek..
Моеше да скратиш и да напишиш само женет чоек, се разбираме луѓе сме :D
 
Член од
4 ноември 2013
Мислења
834
Поени од реакции
1.280
И без Горецка на крај..
Ах бе , ах... ама нема предавање


Only 6 teams in the entire history of the Champions League/European Cup have been able to qualify to the next round after losing the first leg at home.

It's time to change this fact
NIEMALS AUFGEBEN
Mia san Mia
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.883
Поени од реакции
10.508
осеќам темава дека е цела изорана и скриновите спремни од времето кога [mention]STEALTH [/mention] се јачаше тука као дека Баерн се најдобрите и ке ја одбранат ЛШ а убаво му викаа да не им се задесат повреди да не скока пред време


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.625
Поени од реакции
14.397
осеќам темава дека е цела изорана и скриновите спремни од времето кога [mention]STEALTH [/mention] се јачаше тука као дека Баерн се најдобрите и ке ја одбранат ЛШ а убаво му викаа да не им се задесат повреди да не скока пред време


Sent from my iPhone using Tapatalk
Каде сум пишал дека ќе ја одбранат?
Каде сум се јачал?

Писмен си?
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.470
Поени од реакции
5.472
Нејмар пробува да го сруши рекордот на Роналдињо за 10 погодени стативи по ред ваљда...
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.561
Поени од реакции
13.889
Ги сменаа улогите баерн и псж, шансите псж баерн гол, ајде нека е интересно :kafence:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
A таман сакав да пишам дека космичка неправда ќе е да не стигне казна од Баерн...

Туку, потегот на Нејмар кога му викна такси на Коман :cuc:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom