UEFA Champions League - Season 2020/21

Кој ќе биде шампион на Европа оваа сезона?


  • Вкупно гласачи
    104
  • Гласањето е завршено на .
Член од
29 јуни 2018
Мислења
2.892
Поени од реакции
4.511
Би сакал да видам Сити, Псж, Бенфика, Милан група!
А и Интер, Јунајтед, Салзбург, Шериф исто така. :D
 
Член од
18 декември 2019
Мислења
432
Поени од реакции
1.158
Бобан Николов сега си седи дома и мери температура на саат време и сатурација и си кова планови кои стадиони ќе ги посети во лига на шампиони. Ова испадна одличен потег за него, from zero to hero за краток период. Алал.
Ќе игра 6 натпревари ЛШ (ако фати место во тимот), и потоа ќе игра во првенство на ниво на македонското. Не баш одлилен потег..
 

Джонтра Вохохолта

I`m with the fucking FBI
Член од
20 јули 2020
Мислења
4.587
Поени од реакции
30.027
Бобан Николов сега си седи дома и мери температура на саат време и сатурација и си кова планови кои стадиони ќе ги посети во лига на шампиони. Ова испадна одличен потег за него, from zero to hero за краток период. Алал.
И на крај може бламче да осети, Спортинг, Севиља и Аталанта. :D
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
13.422
Поени од реакции
10.136

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.186
Поени од реакции
9.767
Би сакал да видам Сити, Псж, Бенфика, Милан група!
А и Интер, Јунајтед, Салзбург, Шериф исто така. :D
Јас сум убеден дека Интер ќе се паднат со Јунајтед и ќе се борат за Лига Европа, пошто РедБул и Шериф ќе згазат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom